fot. ESL/Adam Łakomy

Illuminar kontra ekipa TUDSONA, dycha przystępuje do drugiego tygodnia Home Sweet Home

Home Sweet Home oraz LOOT.BET/CS to obecnie dwa online’owe turnieje, które zapewniają fanom polskiego Counter-Strike’a zdecydowanie najwięcej emocji. Nie inaczej sprawa będziew mieć się dziś, bowiem przed nami kolejne pojedynki, w których udział wezmą nasi rodacy.

Sprout vs forZe
11:50 (BO1)

transmisja

Dziesięć minut przed południem na serwerze zamelduje się Paweł „dycha” Dycha, którego Sprout rozpocznie swoją przygodę z drugim tygodniem Home Sweet Home. Pierwszym grupowym rywalem podopiecznych niemieckiej organizacji będzie forZe, które z zaskakująco dobrej strony pokazało się podczas ostatniego sezonu ESL Pro League. Rosjanie w pokonanym polu pozostawili m.in. North oraz BIG, a także stoczyli zacięty bój z Natus Vincere, można więc podejrzewać, że i dziś będą stanowić twardy do zgryzienia orzech. Tym bardziej że dycha i jego koledzy częściej niż z pierwszym tierem, rywalizują jednak z tierem drugim i nie mieli zbyt wielu okazji, by mierzyć się w oficjalnych starciach z drużynami podobnych rangą do tych, które forZe napotykało w EPL-u. Tak czy inaczej, niezależnie od wyniku omawianego wyżej pojedynku Polaka na pewno dziś jeszcze zobaczymy – rozegrane zostaną bowiem wszystkie mecze grupowe. Pozostałe zaplanowano na godziny 14:50 (mecz wygranych BO3), 18:00 (mecz przegranych BO3) oraz 21:00 (decydujący mecz BO3).

Team Secret vs Illuminar Gaming
14:30 (BO3)

transmisja

Niespełna trzy godziny później ponownie zaprezentuje się nam nowy skład CS:GO Illuminar Gaming, który na razie może pochwalić się w LOOT.BET/CS Season 6 bilansem 1-1. Drużyna Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego to na razie jedna wielka niewiadoma, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę niedawną porażkę z Endpoint czy też męczarnie z grającym ze zmiennikiem SMASH Esports. A skoro mowa o grze ze zmiennikiem – ten etap swojej historii zakończył Team Secret. Zespół Filipa „TUDSONA” Tudeva znalazł wreszcie nowego piątego zawodnika, którym okazał się testowany od jakiegoś czasu Martin „PERCY” Wessel.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

shroud i spółka najlepsi w turnieju VALORANTA od 100 Thieves

Za nami turniej 100 Thieves Invitational: Valorant. W jednodniowej rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna Michaela „shrouda” Grześka...