CS:GO z nowym rekordem popularności! Gra przebiła wynik Doty 2

Po raz kolejny w tym roku przychodzi nam pisać – padł rekord! Counter-Strike: Global Offensive po raz kolejny pobił własny wynik popularności, osiągając najwyższą w historii liczbę jednocześnie przebywających w grze użytkowników. Co więcej, pod tym względem prześcignął Dotę 2, co jeszcze kilka lat temu wydawało się nie do pomyślenia.

CZYTAJ TEŻ:
Anubis wejdzie do puli map turniejowych CS:GO?

Dziś w szczytowym okresie w CS:GO bawiło się 1 301 348 graczy, co stanowi najlepszy rezultat od czasu premiery gry w sierpniu 2012. Jeśli zaś chodzi o MOBĘ od Valve, to jej rekordowy wynik wynosi 1 291 328 osób i wypracowano go jeszcze w marcu 2016 roku, czyli ponad cztery lata temu. Obecnie tytuł ten mocno traci na popularności, czego nie można powiedzieć o CS-ie. Taktyczny FPS w tym roku osiąga fantastyczne liczby i każdego kolejnego miesiąca śrubuje swoje osiągnięcia. Wygląda zresztą, że na tym nie koniec, na co wpływ zapewne ma także panująca obecnie na świecie sytuacja zdrowotna.

Przypomnijmy, że dziś w grze pojawiła się nowa aktualizacja, która dodaje m.in. rozgrzewkowy tryb 1vs1, zmienia nieco parametry Desert Eagle’a oraz wprowadza sporo zmian na takich mapach, jak Vertigo czy też Train. Więcej na temat ostatniego update’u przeczytać można pod tym adresem.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Miks mono i morelza w zamkniętych eliminacjach do ESL MP, dalej grają też BARTOSZE

Pierwsze otwarte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 dobiegają powoli końca. Nadal czekamy co prawda na rozstrzygnięcia w dolnej drabince,...