fot. Raise Your Edge

Zmiany w europejskiej czołówce PUBG. Skład Exalt Gaming przechodzi do Raise Your Edge

Na europejskiej scenie PlayerUnknown’s Battlegrounds dochodzi do kolejnych zmian. Tym razem na roszady personalne zdecydowało się Raise Your Edge Gaming, którego barwy od dzisiaj będą reprezentować zawodnicy wcześniej grający pod banderą Exalt Gaming.

Brytyjska organizacja nie najlepiej rozpoczęła tegoroczną rywalizację na serwerach PUBG, odpadając z czwartego sezonu GLL już w otwartych kwalifikacjach oraz zajmując siódme miejsce w europejskiej części PUBG Global Series: Berlin. Krótko po zakończeniu tych turniejów z zespołem pożegnał się Nowozelandczyk Jeremy „Linksy” Jones, który zrezygnował z dalszej współpracy ze względu na obecnie panującą pandemię koronawirusa, oraz Hiszpan Jose Luis „Koldamenta” Aranguren Herrero, który zakończył swoją karierę. Po dłuższych rozmowach RYE zdecydowało się na zakontraktowanie europejskiego składu Exalt Gaming, który w ostatnim czasie zajął szóste miejsce w finałach GLL Season 4 oraz czwarte w PGS: Berlin Europe Qualifier. Jednocześnie z drużyną pożegnali się dwaj pozostali zawodnicy z byłego już składu Raise Your Edge, tj.  Laurynas „Gaxy” Rudys i Lari-Pekka „LosHD” Hopiavuori.

Obecny skład dywizji PUBG Raise Your Edge Gaming wygląda następująco:

  • Magnus „UdyrMayFire” Hartmann (kapitan)
  • Benjamin „mOnKeY” Lartigue
  • Romain „Shiv” Hermann
  • Jovan „Naylup” Tomasevic
  • Mark „KrimsonAer” Russell Senior (trener)
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jaki początek, taki koniec. Illuminar odpada z LOOT.BET Season 6

Kampania Illuminar Gaming w LOOT.BET Season 6 rozpoczęła się od starcia z Endpoint i starciem z Endpoint także się zakończyła. Polacy dziś po raz drug...

>