fot. StarLadder

Elita europejskiego PUBG zmienia barwy. WTSG dołącza do TSM

Roszad personalnych na profesjonalnej scenie PlayerUnknown’s Battlegrounds ciąg dalszy. Po środowym zakontraktowaniu składu Exalt Gaming przez Raise Your Edge, tym razem organizacje znalazł europejski WTSG. W nadchodzących miesiącach drużyna zarządzana przez Martina „dohfOsa” Lundéna będzie reprezentować barwy TSM-u.

Międzynarodowy skład zdominował w ostatnich miesiącach europejską scenę PUBG, zgarniając mistrzowski tytuł w czwartym sezonie GLL i trzecie miejsce w europejskim etapie PUBG Global Series: Berlin. WTSG ostatnio spisywał się równie dobrze w turniejach rozgrywanych online, zajmując miejsce na podium w europejskiej dywizji 303 Royale Pro League Season 2 i w trzech z pięciu tygodniowych turniejów z cyklu Toby’s Tryhard Thursday. Sukcesy europejskiego zespołu sprawiły, że na zwrócił na niego uwagę TSM-u, który nie zaliczył dobrego wejścia w tegoroczny sezon.

CZYTAJ TEŻ:
Zmiany w europejskiej czołówce PUBG. Skład Exalt Gaming przechodzi do Raise Your Edge

Po zajęciu trzeciego miejsca w PUBG Europe League 2019 Phase 3 i siódmego w finałach Global Championship 2019 podopieczni północnoamerykańskiej organizacja zakwalifikowali się tylko do PGS: Berlin Europe, w którym zajęli siódme miejsce. Ze względu na rezultaty drużyny oraz decyzję dwóch zawodników, tj. Michaela „MykLe’a” Wake’a i René „Braexco” Rehlinga, o przerwaniu swoich profesjonalnych karier w celu skupienia się na streamingu, TSM postanowił pożegnać się ze swoim poprzednim składem i zakontraktować reprezentantów WTSG. Co ciekawe jeden z nich, Christopher „Fexx” Wheddon, po zakończeniu kontraktu z północnoamerykańską organizacją dołączył do… WTSG, w którym zwolniło się miejsce ze względu na zakończenie kariery przez Samu „Sambty” Kauppinena.

Na występy nowego składu TSM nie będzie trzeba długo czekać, gdyż weźmie on udział w finałach 303 Royale Pro League oraz Dreamhack PUBG Showdown Online, które rozpoczną się odpowiednio 25 kwietnia i 2 maja. Dzięki dobrym wynikom w ostatnich miesiącach TSM otrzymał także bezpośrednie zaproszenie do wszystkich trzech tegorocznych turniejów z cyklu PUBG Continental Series (PCS) Europe, z których pierwszy – PCS Charity Showdown – odbędzie się pomiędzy 15 i 31 maja.

Obecny skład dywizji PUBG TSM wygląda następująco:

  • Christopher „Fexx” Wheddon
  • Alex „Vard” Gouge
  • Justin „MiracU” McNally
  • Ömer „Iroh” Çakıldeveli
  • Martin „DohfOs” Lundén (trener i asystent menadżera)
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – zmiany m.in. na Vertigo, Cache'u i Overpassie

Minionej nocy na serwerach Counter-Strike: Global Offensive wylądowała nowa aktualizacja. Na czym tym razem skupili się deweloperzy FPS-a? Wyłącznie n...

>