STS
fot. Biser Todorow

Profesjonalni piłkarze wezmą udział w turnieju PES 2020. Zagrają m.in. Griezmann, Pjanić i Leno

W tych czasach profesjonalnych piłkarzy oglądać możemy tylko na ekranach naszych komputerów. A wszystko dzięki takimi inicjatywom, jak #StayHomeWithPES, dzięki którym zawodnicy na drodze esportowej rywalizacji mogą zapewnić swoim fanom nieco emocji. Wspomniane wyżej zawody w eFootball PES 2020 mają, jak sama nazwa wskazuje, promować pozostanie w domach w czasach pandemii koronawirusa. W akcję zaangażowali się […]

W tych czasach profesjonalnych piłkarzy oglądać możemy tylko na ekranach naszych komputerów. A wszystko dzięki takimi inicjatywom, jak #StayHomeWithPES, dzięki którym zawodnicy na drodze esportowej rywalizacji mogą zapewnić swoim fanom nieco emocji.

Wspomniane wyżej zawody w eFootball PES 2020 mają, jak sama nazwa wskazuje, promować pozostanie w domach w czasach pandemii koronawirusa. W akcję zaangażowali się m.in. Antoine Griezmann z FC Barcelony, Miralem Pjanić z Juventusu oraz Bernd Leno z Arsenalu. W sumie swój udział w turnieju potwierdziło jedenastu zawodowych kopaczy z różnych stron świata, którzy będą mierzyć się ze sobą w drabince pojedynczej eliminacji.

Owa drabinka prezentuje się następująco:

fot. Konami

#StayHomeWithPES rozpocznie się o godzinie 18:00 polskiego czasu. Zmagania wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Pompa Team

Brak awansu do ESL MP zbiera żniwo – zmiany w składzie Pompy

Pompa Team wiązał ogromne nadzieje z niedawnymi zamkniętymi eliminacjami do ESL Mistrzostw Polski. Formacja ta uzyskała nawet bezpośrednie zaproszenie...