STS
fot. facebook.com/damiefifa

damie i spółka zainaugurują mistrzostwa świata 5 na 5 meczem z Ukrainą

IsoNations Cup czas zacząć! Dziś wieczorem pięcioosobowa reprezentacja Polski będzie mogła zaprezentować schematy wypracowane podczas wspólnych treningów i rozegra swoje pierwsze spotkanie grupowe, w którym jej rywalem będą nasi wschodni sąsiedzi z Ukrainy.

Biało-Czerwoni trafili do grupy C, gdzie oprócz wspomnianej Ukrainy los umieścił również Belgię oraz Węgry. Awans do fazy pucharowej uzyskają dwie formacje, stąd ewentualne niepowodzenie w starciu z Żółto-Błękitnymi nie będzie jeszcze tragedią. Niemniej wygranie otwierającego meczu z pewnością ułatwiłoby drogę Polaków do zajęcia jednego z dwóch czołowych miejsc w zbiorze. Dla przypomnienia, w składzie naszej reprezentacji wirtualnych klubów znaleźli się kapitan Damian „damie” Augustyniak, Milosz „milosz93” Bogdanowski, Bartosz „bejott” Jakubowski, Kamil „Riptorek” Soszyński oraz Damian „natsu” Gajewski. Każdy z graczy kontroluje własnego piłkarza na boisku, dozwolone jest jednak, aby jeden z nich wybrał pozycję „dowolny”, czyli sterował więcej niż jednym zawodnikiem.

CZYTAJ TEŻ:
Kapitan damie zadecydował. Kadra Polski na turniej wirtualnych klubów skompletowana

O składzie dzisiejszych przeciwników trudno cokolwiek powiedzieć, bo… nie został on oficjalnie odkryty i pozostaje niewiadomą. Mecz Polski z Ukrainą w IsoNations Cup ruszy o godzinie 22:00. Transmisję z tego pojedynku będzie można obejrzeć na kanale Damie na Twitchu, jak również stronach bejotta i Riptorka na Facebooku.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Intel prezentuje najszybszy na świecie procesor gamingowy

Dziś ma miejsce premiera procesorów Intel® Core™ dziesiątej generacji z serii S do komputerów stacjonarnych, w tym flagowego Intel Core i9-1090...