STS
fot. ESL/Jak Howard

AGO, AVEZ i TUDSON poznali grupowych rywali podczas BLAST Rising

Już w przyszłym tygodniu rusza BLAST Rising, czyli online’owy turniej CS:GO przygotowany z myślą o ekipach z dalszych miejsc rankingu HLTV. Za imprezę odpowiada zarówno BLAST, jak i znana polska agencja gamingowa Fantasyexpo. Podczas zawodów zobaczymy w akcji w sumie jedenastu Polaków, którzy dziś poznali swoich grupowych rywali. I już teraz możemy bez wątpienia powiedzieć, […]

Już w przyszłym tygodniu rusza BLAST Rising, czyli online’owy turniej CS:GO przygotowany z myślą o ekipach z dalszych miejsc rankingu HLTV. Za imprezę odpowiada zarówno BLAST, jak i znana polska agencja gamingowa Fantasyexpo.

Podczas zawodów zobaczymy w akcji w sumie jedenastu Polaków, którzy dziś poznali swoich grupowych rywali. I już teraz możemy bez wątpienia powiedzieć, że wymagające zadanie czeka na x-kom AGO. Popularne Jastrzębie w zbiorze B rywalizować będą m.in. z trzecią drużyną ostatniego sezonu Flashpointa, HAVU Gaming, a także występującym na co dzień w ESEA Mountain Dew League Nordavind. Z kolei AVEZ Esport oraz Team Secret, którego zawodnikiem jest Filip „TUDSON” Tudev, znalazły się w grupie B. Poza nimi ulokowano tam również m.in. Team Heretics, który obecnie walczy w ramach ESL One Road to Rio o awans na Majora.

Podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A

Grupa B

ALTERNATE aTTaX Endpoint HAVU Gaming Nordavind
Salamander Gaming Tricked Esport Vodafone Giants x-kom AGO

Grupa C

Grupa D

Apeks FATE Esports AVEZ Esport Team Heretics
Japaleno Movistar Riders sAw Team Secret

BLAST Rising odbędzie się natomiast między 4 a 22 maja. Łączna pula nagród turnieju wyniesie 30 tysięcy euro, z czego dla triumfatorów wielkiego finału przewidziano 16 tysięcy.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

damie i spółka zainaugurują mistrzostwa świata 5 na 5 meczem z Ukrainą

IsoNations Cup czas zacząć! Dziś wieczorem pięcioosobowa reprezentacja Polski będzie mogła zaprezentować schematy wypracowane podczas wspólnych trenin...