STS
fot. K1ck eSports Club/Aleksandra Dorociak

K1ck w walce o play-offy EU Masters. Dziś ostatnie mecze grupy C

W środę mogliśmy ekscytować się walką AGO ROGUE i Roberta „Erdote” Nowaka o awans do kolejnego etapu European Masters. Wczoraj o miejsce w ćwierćfinale walczył natomiast Wojciech „Tabasko” Kruza, ale on jako pierwszy z Polaków musiał się pożegnać z nadzieją na ćwierćfinały. Dziś po raz kolejny naszych rodaków nie zabraknie w akcji – przed nami […]

W środę mogliśmy ekscytować się walką AGO ROGUE i Roberta „Erdote” Nowaka o awans do kolejnego etapu European Masters. Wczoraj o miejsce w ćwierćfinale walczył natomiast Wojciech „Tabasko” Kruza, ale on jako pierwszy z Polaków musiał się pożegnać z nadzieją na ćwierćfinały. Dziś po raz kolejny naszych rodaków nie zabraknie w akcji – przed nami rozstrzygające mecze w grupie C, gdzie znajduje się między innymi K1ck eSports Club, czyli wicemistrz trzeciego sezonu Ultraligi.

Po pierwszym tygodniu zmagań podopieczni Pawła „delorda” Szabli mają na koncie dwie wygrane i jedną porażkę. Bilans przyzwoity, ale na huk fajerwerków z pewnością za wcześnie, bo taką samą liczbą zwycięstw pochwalić się mogą również FC Schalke 04 Evolution oraz Movistar Riders, które razem z K1ck współdzielą fotel lidera. W najgorszej sytuacji jest na chwilę obecną Team Singularity, bo w pierwszej rundzie poniósł on trzy porażki, ale jego los nie jest wyryty w kamieniu – tym bardziej mając w pamięci wczorajszy heroiczny bój BT Excel zakończony awansem z drugiego miejsca po serii czterech zwycięstw.

Swoją wolę walki duńsko-fińska piątka będzie musiała pokazać już w pierwszym dzisiejszym meczu, bo o 18:00 podejmie ona akademię Schalke 04. Tuż po tym starciu na Summoner’s Rifcie pojawią się K1ck eSports Club oraz Movistar Riders, a na kolejny mecz z udziałem Polaków będziemy musieli poczekać do 21:00. Wtedy Łukasz „Pukistyle” Zygmunciak i spółka staną w szranki z SNG, a w przedostatnim piątkowym spotkaniu – o ile oczywiście nie dojdzie do dogrywek – K1ck zmierzy się z S04 Evolution, które jako jedyne było w stanie pokonać wicemistrzów Ultraligi podczas pierwszej rundy zmagań.

Harmonogram dzisiejszych meczów European Masters:

1 maja
18:00 Team Singularity vs FC Schalke 04 Evolution BO1
19:00 K1ck eSports Club vs Movistar Riders BO1
20:00 FC Schalke 04 Evolution vs Movistar Riders BO1
21:00 K1ck eSports Club vs Team Singularity BO1
22:00 FC Schalke 04 Evolution vs K1ck eSports Club BO1
23:00 Movistar Riders vs Team Singularity BO1

Wszystkie mecze głównego turnieju European Masters 2020 Spring będziecie mogli obejrzeć również z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Transmisja rozpocznie się około 17:45, natomiast pierwszy mecz wystartuje kwadrans później. Po więcej informacji dotyczących EU Masters zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

14-latek nową twarzą w dywizji Fortnite'a AGO

Fortnite to jeden z nielicznych tytułów esportowych, który na stałe przeniknął do świadomości osób niezwiązanych na co dzień ze światem gamingu. Nic w...