STS
fot. DreamHack/Fredrik Nilsson

klaudia i jej koleżanki znalazły nową organizację

Po nieco ponad trzech miesiącach wspólnej gry Klaudia „klaudia” Beczkiewicz i jej koleżanki z Assassins znalazły wreszcie nowy dom. Od teraz drużyna polskiej zawodniczki występować będzie pod banderą Galaxy Racer Esports. W połowie 2019 roku Beczkiewicz tymczasowo zawiesiła swoją karierę, nie zdradzając kiedy konkretnie zamierza powrócić. Przerwa ta trwała do stycznia – wtedy to 24-latka […]

Po nieco ponad trzech miesiącach wspólnej gry Klaudia „klaudia” Beczkiewicz i jej koleżanki z Assassins znalazły wreszcie nowy dom. Od teraz drużyna polskiej zawodniczki występować będzie pod banderą Galaxy Racer Esports.

W połowie 2019 roku Beczkiewicz tymczasowo zawiesiła swoją karierę, nie zdradzając kiedy konkretnie zamierza powrócić. Przerwa ta trwała do stycznia – wtedy to 24-latka ponownie związała się z miksowym Assassins, z którym współpracowała już wcześniej, i po niespełna dwóch miesiącach osiągnęła pierwszy sukces. Pod koniec lutego ona i jej koleżanki zatriumfowały bowiem podczas rozgrywanego w Dubaju GIRLGAMER Esports Festival 2019, pokonując w wielkim finale członkinie Dignitas.

Niemniej bezpieczną przystań Assassins odnalazły dopiero teraz. Zostało nią Galaxy Racer Esports, istniejąca od 2019 roku organizacja ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, która organizowała wspomniane GIRLGAMER Esports Festival. – Jestem niesamowicie podekscytowana progresem, jaki wspólnie z tymi wspaniałymi dziewczynami będziemy mogły poczynić pod banderą fantastycznej organizacji – nie kryła radości w poście opublikowanym w mediach społecznościowych klaudia.

Nowy skład Galaxy Racer Esports prezentuje się następująco:

  • Klaudia „klaudia” Beczkiewicz
  • Kelly „KllyVe” Verhaegen
  • Ana „ANa” Dumbravă
  • Alexandra „twenty3” Timonina
  • Ksenia „vilga” Klyuenkova
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Doublelift, Team Liquid, Worlds 2019

Nadchodzi turniej VALORANTA od ESPN, na liście uczestników brax, n0thing i Doublelift

Ostatnie tygodnie to prawdziwy wysyp turniejów VALORANTA z udziałem zawodników znanych z innych scen. Jeszcze nie macie dość? To dobrze, bo już dzisie...