fot. Actina PACT

AVEZ i PACT pierwszymi półfinalistami Esport Tour Pro

AVEZ Esport i Actina PACT to dwie pierwsze formacje, które zapewniły sobie awans do niedzielnych półfinałów Esport Tour Pro. Z kolei swoją przygodę z online’ową imprezą zakończyły już CLEANTmix oraz Izako Boars, które nie zdołały przebić się przez fazę grupową.

CZYTAJ TEŻ:
Problemy zdrowotne MOLSIEGO. „Leczenie mojej choroby zajmuje od 1 do 3 tygodni”

Szczególnie bolesne zdarzenie z rzeczywistością przeżyli podopieczni Damiana „MdN-a” Kisielewskiego, którzy przegrali wszystkie trzy mecze. Popularne Dziki poradziły sobie niewiele lepiej, ogrywając tylko wspomniany CLEANT, chociaż sam turniej zaczęły w niezłym stylu. Wtedy to udało im się jak równy z równym rywalizować z AVEZ, które do zawodów przystąpiło bez wsparcia Michała „MOLSIEGO” Łąckiego – niedysponowanego 23-latka zastępował Dawid „pendzelek” Ryczko. Mimo tej absencji Ośmiornice bardzo długo radziły sobie ze wszystkimi przeciwnościami i zatrzymał je dopiero PACT. Jacek „MINISE” Jeziak i jego koledzy swoją przygodę z EPT zaczęli od dwóch gładki zwycięstw i przezwyciężyli wszystkie przeciwności także w trzecim spotkaniu. Tym samym zgarnęli oni trzeci triumf, kończąc fazę grupową z kompletem punktów.

Komplet wyników oraz końcowy układ grupy A prezentują się następująco:

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Actina PACT 3 – 0 48 – 23 +25 9
2. AVEZ Esport 2 – 1 44 – 39 +5 6
3. Izako Boars 1 – 2 34 – 46 -12 3
4. CLEANTmix 0 – 3 30 – 48 -18 0

10:00 Izako Boars 13:16 AVEZ Esport Train
11:00 Actina PACT 16:6 CLEANTmix Train
12:00 Izako Boars 5:16 Actina PACT Nuke
13:00 AVEZ Esport 16:10 CLEANTmix Train
14:00 Izako Boars 16:14 CLEANTmix Dust2
15:00 AVEZ Esport 12:16 Actina PACT Vertigo

Już za chwilę do gry przystąpią zespoły w grupy B – Illuminar Gaming, Łomża 0,0% Cyberwolves, NEST oraz Pompa Team. Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na Twitchu. Po więcej informacji na temat Esport Tour Pro zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Problemy zdrowotne MOLSIEGO. "Leczenie mojej choroby zajmuje od 1 do 3 tygodni"

Z obozu AVEZ Esport dotarły do nas niepokojące informacje. Okazuje się bowiem, że w najbliższym czasie rodzima formacja będzie musiał radzić sobie bez...

>