fot. ESL/Adam Łakomy

Wtorek z polskim CS:GO – wystąpią m.in. AGO, Pompa i Sprout

Jeżeli ktoś we wtorek znajdzie czas, to może połowę dnia spędzić na oglądaniu poczynań polskich graczy Counter-Strike’a na arenie międzynarodowej. Spotkań będzie bowiem całkiem sporo i kibice takich formacji, jak x-kom AGO czy Pompa Team na pewno znajdą coś dla siebie.

Sporo do roboty będzie mieć właśnie wspomniane AGO, które dokończy fazę grupową BLAST Rising. Tydzień temu popularne Jastrzębie wypadły dość przeciętnie, wygrywając zaledwie jedno z trzech rozegranych przez siebie spotkań. Teraz muszą poradzić sobie zdecydowanie lepiej, bo w przeciwnym wypadku podzielą los Tricked Esport i Salamander Gaming, które wczoraj odpadły ze współorganizowanych przez Fantasyexpo rozgrywek. Nie ulega jednak wątpliwości, że to nie Polacy będą faworytami, bo za takich uchodzić będą reprezentanci HAVU Gaming i Nordavind, którzy na ten moment zajmują dwie czołowe lokaty w grupie B.

CZYTAJ TEŻ:
Nowa aktualizacja CS:GO!

Ale nie samym BLASTEM człowiek żyje. W akcji zobaczymy również Pawła „dychę” Dychę i Michała „snatchiego” Rudzkiego, którzy wraz ze swoimi kolegami ze Sprout rozegrają pierwszy mecz w tym sezonie ESEA Mountain Dew League, mierząc się z Endpoint. W dwóch pojedynkach na poziomie MDL-a weźmie też udział inny międzynarodowy skład złożony m.in. z Polaków, czyli Demolition Crew. Drużyna Piotra „morelza” Taterki i Michała „cranka” Krystyniaka zagra się najpierw z Actiną PACT, a potem również z FATE Esports. Niemniej najwcześniej ze wszystkich na serwerze zamelduje się Pompa Team, który o godzinie 15 rozpocznie swoją przygodę z trzecim sezonem SECTOR: MOSTBET od spotkania z Espadą.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

12 maja
15:00 Espada vs Pompa Team BO3 transmisja
17:00 Actina PACT vs Demolition Crew BO1 transmisja
17:00 x-kom AGO vs HAVU Gaming BO1 transmisja
18:00 Endpoint vs Sprout BO1 transmisja
19:00 FATE Esports vs Demolition Crew BO1 transmisja
20:45 Vodafone Giants vs x-kom AGO BO1 transmisja
23:15 x-kom AGO vs Nordavind BO1 transmisja
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

T1 rozszerza dywizję VALORANTA, kolejny były gracz CS:GO dołącza do składu

Prowadzona przez T1 sekcja VALORANTA poszerzyła się o kolejne nazwisko. Zgodnie z pojawiającymi się już od jakiegoś czasu doniesieniami, nowym graczem...

>