STS
fot. ESL/Kelly Kline

Nowy skład Illuminar ujawniony? Organizacja opublikowała zagadkowy filmik

Wygląda na to, że na usta wszystkich kibiców polskiego League of Legends powoli zacznie powracać Ultraliga. Czemu? Roster lock zbliża się wielkimi krokami, a organizacje będą odsłaniać karty, prezentując nowo utworzone składy. Jako pierwsze rąbka tajemnicy uchyliło Illuminar Gaming, które, choć oficjalnie nie ogłosiło nowego składu, to w swoich mediach społecznościowych zamieściło tajemniczy filmik, który został jednoznacznie zinterpretowany przez rodzimą społeczność.

Na początku warto jednak podsumować, co do tej pory wiedzieliśmy na temat nowej inkarnacji iHG. Przede wszystkim – pozycja trenera. Już jakiś czas temu ogłoszono, że nad projektem czuwać będzie Jakub „Bezum” Iwanicki, do niedawna szkoleniowiec Illuminar Gaming Academy. Chwilę później ruszyły testy, w których udział wzięło kilku zawodników znanych z Ultraligi oraz paru graczy, którzy do tej pory byli kojarzeni jedynie ze sceną półprofesjonalną. Filmik zamieszczony przez Illuminar przerwał medialną ciszę, która nastała po zakończeniu rzeczonych tryoutów. W samym materiale znalazło się siedem symboli, które możemy przypisać do poszczególnych zawodników. Kto zatem będzie reprezentował barwy iHG?

Na górnej alei prawdopodobnie znów występować będzie Dawid „MeLoNiK” Ślęczka, kogo bowiem innego można utożsamić z symbolem kapelusza? Internauci nie mają też wątpliwości co do pozycji dżunglera – emotikon fryzury afro ma oznaczać Wojciecha „Tabasko” Kruzę, który po udanej przygodzie we Włoszech wspominał o chęci powrotu na polską scenę. Kolejnym symbolem jest pies, który zapowiada nowego midlanera. Tym może być Marcin „Warszi” Surała, którego z czworonogami łączy pewien mem, dość popularny w środowisku twitterowym. Na dolnej alei możemy za to spodziewać się znanego z akademii Illuminar duetu – Adriana „Odiego11” Kruka oraz Kacpra „Czypsy” Zaparuchy. Zapowiadają ich symbole rzymskiej jedenastki oraz czipsa.

Ostatnie dwa piktogramy to łopata i malina. Według spekulacji nie oznaczają one zawodników rezerwowych, a osoby, które zajmą się prowadzeniem drużyny. Łopata ma oznaczać Bezuma (chodzi o narzędzie trzymane przez starca, którego wizerunkiem posługuje się Bezum w social media), a malina nową menadżerkę dywizji LoL-a – Hannę „FanaBerry” Glonek.

Oto filmik zamieszczony przez iHG na Twitterze:

Tak prawdopodobnie będzie wyglądać nowy skład Illuminar Gaming w League of Legends:

Dawid „MeLoNiK” Ślęczka
Wojciech „Tabasko” Kruza
Marcin „Warszi” Surała
Adrian „Odi11” Kruk
Kacper „Czypsy” Zaparucha
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mecze CS:GO powinny być krótsze? TACO, gla1ve i YNk narzekają na ekonomię

Temat zmiany formatu spotkań w Counter-Strike: Global Offensive powraca jak bumerang. Kilka miesięcy temu w roli orędownika zamiany MR15 na MR12 wystą...