fot. ESL/Bart Oerbekke

byali wspomoże AVEZ do końca sezonu ESL Mistrzostw Polski

Ostatnimi czasy AVEZ Esport nie mogło korzystać ze wszystkich swoich zawodników, wobec czego organizacja zaangażowała Pawła „byaliego” Bielińskiego. Były gracz Virtus.pro wspomagał Ośmiornice jako zmiennik i teraz wiemy już, że będzie kontynuować stand-inowanie także podczas ESL Mistrzostw Polski.

26-latek przez kilka ostatnich dni zastępował Michała „MOLSIEGO” Łąckiego, który zmaga się z problemami zdrowotnymi. W tym czasie wziął udział w meczach 4. tygodnia #HomeSweetHome oraz BLAST Rising, dokładając swoją cegiełkę do awansu do play-offów tych drugich rozgrywek. Okazuje się jednak, że na tym nie koniec, bo zobaczymy go także podczas kolejnych spotkań w ramach ESL MP. – Ostatni tydzień rozgrywaliśmy mecze z byalim, więc aby utrzymać dobrą dyspozycję i nie mieszać w zespole kontynuujemy grę z Pawłem w roli stand-ina i po zakończeniu rozgrywek będziemy podejmować decyzję co do przyszłości tego składu – przyznał w rozmowie z naszym serwisem trener zespołu, Jędrzej „bogdan” Rokita.

Jego podopiecznych, przy wsparciu byaliego, zobaczymy w akcji już w poniedziałek, bowiem to właśnie wtedy dwukrotnie zmierzą się oni z CLEANTmixem. Przypomnijmy, że na ten moment Ośmiornice zajmują szóste miejsce z zaledwie trzema punktami przewagi nad strefą spadkową. Przed nimi jednak jeszcze sześć spotkań, toteż ekipa nadal ma szansę przebić się nawet do czołowej dwójki lub przynajmniej utrzymać się w gronie drużyn z miejsc 3-6., co dałoby jej awans do ćwierćfinału.

W kolejnych meczach ESL Mistrzostw Polski skład AVEZ Esport będzie prezentować się następująco:

  • Kamil „KEi” Pietkun
  • Kacper „Kylar” Walunkiewicz
  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Paweł „byali” Bieliński
  • Jędrzej „bogdan” Rokita – trener

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PRIDE kontynuuje projekt akademii League of Legends

Dwa dni temu informowaliśmy o tym, że Frenzy oraz Polsat Games planują stworzenie rozgrywek dla akademii drużyn występujących w Ultralidze. Do ustalon...