fot. ESL/Helena Kristiansson

HONORIS znowu w akcji. Znamy kolejny turniej z udziałem zespołu NEO i TaZa

Kilka dni temu nowy projekt Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO wreszcie zaprezentował się oficjalnie na serwerze. I chociaż przygoda Polaków z piątym tygodniem #HomeSweetHome zakończyła się już po dwóch meczach, to pojawiły się pewne podstawy do optymizmu. A jak będzie podczas tygodnia szóstego?

Pytam, bo HONORIS ponownie weźmie udział w online’owych rozgrywkach i, co więcej, zrobi to jako jedyna ekipa z Polski. Rywalami rodzimej piątki będą m.in. Salamander Gaming i sAw, które zajmują odpowiednio 49. i 77. miejsce w rankingu HLTV. Pierwszą przeszkodą na drodze TaZa, NEO i spółki będzie jednak Endpoint, czyli wicemistrz BLAST Rising, który na co dzień rywalizuje w ESEA Mountain Dew League, a podczas trzeciego tygodnia #HSH znalazł się w czołowej czwórce turnieju.

Grupy 6. tygodnia #HomeSweetHome prezentują się następująco:

Grupa A

Grupa B

Ambush Esport Gambit Youngsters Apeks Complexity Gaming
HAVU Gaming Heroic forZe SKADE

Grupa C

Grupa D

Endpoint HONORIS Hard Legion Esports Nordavind
Salamander Gaming sAw Team Secret Syman Gaming

6. tydzień #HomeSweetHome wystartuje 26 maja, z kolei HONORIS zamelduje się na serwerze dwa dni później. Finał zawodów, którego zwycięzca wzbogaci się o 30 tysięcy dolarów, zaplanowano natomiast na 31 maja.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Żadnych kontraktów, żadnego gułagu. Klasyczne battle royale zawitało do CoD: Warzone

Call of Duty: Warzone wśród innych battle royali na rynku wyróżniał się m.in. tym, że zgon nie był równoznaczny z końcem gry. Nadal bowiem mieliśmy sz...

>