fot. Epic Games

Następny sezon drugiego rozdziału Fortnite ponownie przełożony

Dużymi krokami zbliżamy się do końca drugiego sezonu w drugim rozdziale Fortnite. Była to bardzo długa seria ze względu na przedłużenie jej do 4 czerwca z pierwotnie planowanego na końcową datę sezonu dnia 30 kwietnia. Niestety fani battle royale’a od Epic Games będą musieli jeszcze chwilę zaczekać na rozpoczęcie nowej rozgrywki.

Stało się tak ze względu na dodanie przez deweloperów gry dodatkowego tygodnia rywalizacji do obecnego sezonu. Oznacza to, że trzecia odsłona zmagań rozpocznie się we czwartek 11 czerwca. Z informacji, którą możecie znaleźć pod tym linkiem, możemy wyczytać, że Epic Games zdecydowało się na ten krok w celu lepszego przygotowania na nadchodzący sezon rozgrywki. Deweloperzy gry zaznaczyli także, że gracze będą mogli w tym czasie wykonać zadania z obecnej przepustki bojowej oraz niedawno dodanych wyzwań Dominacja Lokacji i Szturm na Agencję.

CZYTAJ TEŻ:
Triumfator FNCS Invitational zbanowany za oszukiwanie w finale

Przed tym na graczy czekać będzie także jednorazowe wydarzenie w grze pod tytułem „Urządzenie”, które zostało zaplanowane na 20:00 czasu polskiego w sobotę 6 czerwca. Epic Games nie zdradziło większych szczegółów na temat eventu, ale wszystko skazuje na to, że będzie ono częścią fabuły w uniwersum Fortnite.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Razer Blade 15 Studio Edition – laptop dla twórców z nowym 8-rdzeniowym procesorem oraz układem graficznym Quadro

Firma Razer zaprezentowała dzisiaj nowego laptopa Blade 15 Studio Edition, mobilną stację roboczą dostosowaną do potrzeb każdego typu twórcy – od inży...

>