STS
fot. Beyond the Summit/Todd Gutierrez (twitter.com/BTScsgo)

Zespół mantuu podejmie Fnatic, ekipa braci Malczyńskich powalczy w Winners League

Nie samymi ESL Mistrzostwami Polski człowiek żyje. W piątek polscy gracze Counter-Strike’a rywalizować będą również na arenie międzynarodowej, starając się zdobyć punkty w mniej lub bardziej prestiżowych rozgrywkach. Spore wyzwanie czeka np. na Mateusza „mantuu” Wilczewskiego. 22-latek wraz ze swoimi kolegami z OG zmierzy się bowiem z Fnatic w ramach charytatywnego turnieju Gamers Without Borders, […]

Nie samymi ESL Mistrzostwami Polski człowiek żyje. W piątek polscy gracze Counter-Strike’a rywalizować będą również na arenie międzynarodowej, starając się zdobyć punkty w mniej lub bardziej prestiżowych rozgrywkach. Spore wyzwanie czeka np. na Mateusza „mantuu” Wilczewskiego.

22-latek wraz ze swoimi kolegami z OG zmierzy się bowiem z Fnatic w ramach charytatywnego turnieju Gamers Without Borders, którego łączna pula wyniesie 2 miliony dolarów. Cała kwota zostanie jednak przekazana na rzecz walki z pandemią koronawirusa oraz jej skutkami. Warto przy tym zaznaczyć, że organizatorzy postanowili nieco zmienić znane nam dotychczas zasady – każde ze spotkań rozgrywane będzie bowiem z zastosowaniem formatu MR12, co oznacza, że na każdą z połów składać się będzie 12, a nie jak to zwyczajowo bywa 15 rund.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Dwa mecze z udziałem polskich formacji czekają nas natomiast w Winners League. O godzinie 20:00 na serwerze zamelduje się m.in. H34T Esports, czyli organizacja wspierana przez braci Malczyńskich, która mierzyć się będzie ze Słowakami z Necroraisers. O wiele trudniejsze zadanie stoi jednak przed CLEANTmixem, którego rywalem będzie rywalizujące na co dzień w ESEA Mountain Dew League FATE ESports z Bułgarii. A skoro już o ligach ESEA mowa – kolejny mecz na poziomie Main rozegra Dr Pepper Team, który postara się zgarnąć piąte w tym sezonie zwycięstwo, ale najpierw będzie musiał poradzić sobie z Finami z YMCA Esports.

Lista najciekawszych piątkowych spotkań prezentuje się następująco:

29 maja
19:00 Dr Pepper Team vs YMCA Esports BO1
20:00 CLEANTmix vs FATE Esports BO1 transmisja
20:00 H34T Esports vs Necroraisers BO1
21:00 OG vs Fnatic BO3 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mystiques opuszcza AGO ROGUE!

Czwarty sezon Alior Bank Ultraligi wystartuje za mniej niż dwa tygodnie, a wciąż nie znamy jeszcze wszystkich jego uczestników. Niewiadomą pozostaje t...