STS
fot. Riot Games

Nowa postać o krok od VALORANTA. Riot opublikował teaser

Riot Games już jakiś czas temu zapowiadało, że wraz z premierą VALORANTA do gry zawita kilka nowości. Jedną z nich miałaby być kolejna postać, która dotychczas owiana była tajemnicą. Wiele wskazuje jednak, że pojawiające się od jakiegoś czasu plotki są zgodne z prawdą. Już wcześniej w kodzie gry znaleziono informacje o kilku agentach będących w […]

Riot Games już jakiś czas temu zapowiadało, że wraz z premierą VALORANTA do gry zawita kilka nowości. Jedną z nich miałaby być kolejna postać, która dotychczas owiana była tajemnicą. Wiele wskazuje jednak, że pojawiające się od jakiegoś czasu plotki są zgodne z prawdą.

Już wcześniej w kodzie gry znaleziono informacje o kilku agentach będących w fazie tworzenia, a najbliżej ukończenia wydawała się być bohaterka o imieniu Sabine. W plikach znalazły się nawet kwestie głosowe wypowiadane przez inne postacie albo bezpośrednio do niej, albo też jej dotyczące. Tymczasem film opublikowany dziś przez brazylijskie konto VALORANTA zdaje się potwierdzać, że to właśnie Sabine – kobietę, której wygląd zgodny jest z pojawiającymi się w sieci informacjami, możemy zobaczyć pod koniec poniższego materiału wideo oraz na grafice, która została wykorzystana jako zdjęcie do tego artykułu.

Przypomnijmy, że zamknięta beta VALORANTA dobiegła końca wczoraj. Serwery gry zostaną ponownie uruchomione 2 czerwca, czyli w dniu premiery pełnej wersji. Niewykluczone, że już wtedy Sabine zostanie oddana do naszej dyspozycji wraz z m.in. nową mapą.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

H34T ogłasza skład na Ultraligę. VoV obejmie stery zespołu

W przeszłości Together Esports próbowało dostać się do Ultraligi na drodze baraży, ale nie potrafiło dopiąć swego. I chociaż ostatecznie formację zoba...