fot. Activision

Duety oraz podwójne doświadczenie już dostępne w CoD: Warzone

Na serwerach Call of Duty: Warzone pojawiła się prawdopodobnie już ostatnia aktualizacja w trzecim sezonie. W niej na graczy czeka nie tylko podwojone doświadczenie za rozegrane mecze, ale też i upragniony tryb battle royale przeznaczony dla duetów.

Tryb Duo pojawił się w grze Infinity Ward już w kwietniu, chociaż wtedy był on dostępny tylko w Grabieży. Deweloperzy przyznali wówczas, że rywalizacja w parach pojawi się w formacie battle royale po zajęciu się występującymi w tym trybie problemami. Wszystko wygląda na to, że problemy te są już przeszłością, dzięki czemu gracze będą mogli w końcu wejść do kolejki przeznaczonej dla składów dwuosobowych. Co warto zaznaczyć, duety nie wyrzuciły z playlisty pozostałych trybów rozgrywki. Oznacza to, że sympatycy tytułu mogą obecnie wybierać pomiędzy rywalizacją solo, duetów, trójek czy też czteroosobowych oddziałów. Wraz z trybem Duo na graczy czeka także podwojony mnożnik doświadczenia, który będzie aktualny do 2 czerwca.

Zaraz po zakończeniu weekendu z podwojonym doświadczeniem rozpocznie się czwarty sezon Call of Duty: Warzone. Na liście nowości m.in. ikoniczny Kapitan Price, który będzie grywalną postacią w trybie multiplayer. Więcej na temat jego powrotu można przeczytać pod tym linkiem.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL MP: Actina PACT vs Izako Boars – statystyki graczy

Actina PACT dołączył do Illuminar Gaming i x-komu AGO w gronie półfinalistów wiosennej edycji ESL Mistrzostw Polski. Zespół, który zakończył fazę zasa...

>