Mystiques, EXCEL, LEC 2019 Spring Week 9
fot. Riot Games

Mystiques nowym wspierającym K1ck! Znamy skład formacji na czwarty sezon Ultraligi

Po odejściach Oskara „Raxxo” Bazydło z K1ck eSports Clubu i Patryka „Mystiquesa” Piórkowskiego z AGO ROGUE dołączenie tego drugiego do składu wicemistrzów European Masters było coraz bardziej realne. Wciąż jednak czekaliśmy na oficjalne oświadczenie, lecz dziś wszystko już stało się jasne. W kolejnym sezonie Ultraligi Mystiques będzie reprezentował barwy K1ck, co oznacza, że raz jeszcze będzie grał u boku Łukasza „Puki Style’a” Zygmunciaka.

Duet ten z pewnością kojarzą fani Pompa Teamu, bo to właśnie z Piórkowskim i Zygmunciakiem na dolnej alei Pompa sięgnęła po mistrzostwo drugiego sezonu Pucharu Polski Cybersport, stanęła dwukrotnie na drugim stopniu podium ESL Mistrzostw Polski i w sezonie zerowym Ultraligi oraz triumfowała w czwartym sezonie Polskiej Ligi Esportowej. Od tego ostatniego turnieju jednak obaj zawodnicy nie mieli już okazji grać razem, aż do teraz. Po blisko półtora roku ponownie będą mieli okazję powalczyć wspólnie o najwyższe lokaty i z pewnością mistrzostwo czołowych polskich rozgrywek jest w ich zasięgu.

CZYTAJ TEŻ:
Jeszcze więcej walki polskich drużyn LoL-a – Ultraliga ogłasza start drugiej dywizji

Oprócz Puki Style’a Mystiques ponownie będzie mógł też zagrać z Mateuszem „Matislawem” Zagórskim, z którym również walczył w Pompa Teamie, Lucjanem „Shlatanem” Ahmadem znanym mu z ROŁG SKŁADU oraz Marcinem „iBo” Lebudą – zawodnikiem, z którym sięgnął po mistrzostwo pierwszej edycji PLE. Tak więc choć były wspierający EXCEL i AGO ROGUE jest nową twarzą w K1ck eSports Clubie, to obok niego występować będą znani mu zawodnicy, z którymi miał okazję sięgnąć po trofea jednych z wówczas najbardziej prestiżowych rozgrywek na polskiej scenie League of Legends.

Tak prezentuje się skład K1ck eSports Clubu:

Marcin „iBo” Lebuda
Lucjan „Shlatan” Ahmad
Mateusz „Matislaw” Zagórski
Łukasz „Puki Style” Zygmunciak
Patryk „Mystiques” Piórkowski
Paweł „delord” Szabla

Czwarty sezon Ultraligi rozpocznie się we wtorek 9 czerwca. Jak dotychczas nie został zaprezentowany harmonogram pierwszego tygodnia rozgrywek, więc nie wiadomo, z kim K1ck przyjdzie się mierzyć na inaugurację zawodów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

HONORIS poznało grupowych rywali podczas siódmego tygodnia #HomeSweetHome

Dotychczas jedyne oficjalne mecze z udziałem HONORIS rozgrywane były w ramach #HomeSweetHome. Polska formacja ani w trakcie piątego, ani też szóstego...