fot. fb.com/izaktv

Emeritos Banditos po ósme zwycięstwo w sezonie, Sprout po mistrzostwo Niemiec

Dla wielu niedziela to czas odpoczynku, ale nie dla polskich graczy Counter-Stirke’a. Przed nimi bowiem kolejne mecze o punkty na arenie międzynarodowej – i to mecze naprawdę istotne, jak ten, który rozegra dziś Sprout z dwoma Polakami w składzie.

Ekipa Pawła „dychy” Dychy i Michała „snatchiego” Rudzkiego pozostaje bowiem w grze o mistrzostwo Niemiec i od tego tytułu dzielą już tylko dwa mecze. Pierwszy z nich zaplanowano na 12:30 i wtedy to podopieczni Niclasa „enkaya J” Krumhorna zmierzą się z ALTERNATE aTTaX, z którym mieli już okazję rywalizować w ubiegłym tygodniu przy okazji Merkur Masters. Wówczas dycha i spółka ponieśli bolesną porażkę, ale dziś nie mogą sobie na nią pozwolić, bo będzie ona oznaczać dla nich eliminację z ESL Meisterschaft. Jeżeli jednak Sprout wygra, to w wielkim finale, który planowo powinien rozpocząć się o 20:00, podejmie BIG lub też Unicorns of Love. Warto w tym miejscu przypomnieć, że triumfator niemieckich rozgrywek zgarnie nie tylko 15 tysięcy euro, ale także wystąpi w zamkniętych eliminacjach do ESL One Cologne 2020.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Coś dla siebie znajdą dziś też fani niższych lig spod szyldu ESEA. Dwa spotkania na poziomie Open rozegra CLEANTmix, który dotychczas radzi sobie naprawdę dobrze i jeżeli ogra słowackie GLORE i niemieckie EnteEnte, to będzie mógł pochwalić się już 10 zwycięstwami w tym sezonie. Równolegle o ósmą wygraną w ogóle i trzecią z rzędu postarają się Emeritos Banditos, naprzeciwko których stanie Team Unison. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Finowie wypracowali sobie dokładnie taki sam bilans, jak Piotr „izak” Skowyrski i jego koledzy. Z kolei w ESEA Advanced ponownie zobaczymy w akcji ARRMY by piratesports. Popularni Piraci z kompletem porażek okupują ostatnie miejsce w tabeli i jeżeli dziś uznają uznają wyższość Alltech Esports, to ich sytuacja będzie naprawdę dramatyczna. O ile oczywiście już taka nie jest.

Lista najciekawszych niedzielnych spotkań prezentuje się następująco:

31 maja
12:30 Sprout vs ALTERNATE aTTaX BO3 transmisja
17:00 CLEANTmix vs GLORE BO1
19:00 ARRMY by piratesports vs Alltech Esports BO1
19:00 Emeritos Banditos vs Team Unison BO1 transmisja
19:00 CLEANTmix vs EnteEnte BO1
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kryzys Evil Geniuses trwa – tarik i spółka odpadają z DreamHack Masters Spring

Jeden z faworytów pożegnał się już z północnoamerykańską dywizją DreamHack Masters Spring 2020. Mowa tutaj o Evil Geniuses, które na przestrzeni ostat...

>