fot. materiały prasowe

Samsung wprowadza zaawansowany monitor gamingowy – Odyssey G7

Samsung Electronics, lider na rynku monitorów dla graczy, ogłosił dziś światową premierę monitora Odyssey G7. Zaprezentowana na targach CES 2020 w Las Vegas seria Odyssey to nowe podejście firmy do monitorów gamingowych. Ekrany oferują najbardziej zakrzywione wyświetlacze 1000R w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami podnoszącymi wrażenia z rozgrywki.

Monitor G7 jest pierwszym na świecie monitorem do gier 1000R, co oznacza, że jego promień krzywizny wynosi 1000 milimetrów. Monitor charakteryzuje się szybkim czasem reakcji 1ms, częstotliwością odświeżania 240Hz i matrycą wykonaną w technologii QLED. Potwierdzeniem najwyższej jakości i wydajności modelu G7 jest certyfikat organizacji TÜV Rheinland, która wyróżniła monitor ze względu na najbardziej zakrzywiony wyświetlacz 1000R i zaawansowaną ochronę dla oczu użytkownika (Eye Comfort).

G7 dostępny będzie w dwóch wielkościach ekranu – 27 i 32 cale. Obie wersje oferują rozdzielczość WQHD (2560 × 1140), proporcje ekranu 16:9 i szczytową jasność dochodzącą do 600cd/m2. Technologia Quantum dot zapewni natomiast idealne odwzorowanie kolorów niezależnie od oświetlenia.

Na uwagę zasługuje również futurystyczny design monitora. W trakcie jego projektowania wzięto pod uwagę panujące trendy rynkowe oraz informacje przekazane od konsumentów. Czarna matowa obudowa koresponduje z systemem „core lightning system”, który emituje różne kolory, dzięki czemu gracz może spersonalizować swoje stanowisko do gier. Podświetlenie może być statyczne, przyciemnione, a także pulsujące.

Odyssey G7 jest także kompatybilny z NVIDIA G-SYNC®, Adaptive Sync dla DisplayPort 1.4 oraz FreeSync Premium Pro, oferując graczom wyjątkowo dynamiczną i płynną rozgrywkę niezależnie od rodzaju gry.

Samsung Odyssey G7 trafi do sprzedaży na świecie już w tym miesiącu. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź samsung.com.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trymbi nowym wspierającym AGO ROGUE

W czwartek AGO ROGUE ogłosiło rozstanie ze swoim dotychczasowym wspierającym, Patrykiem "Mystiquesem" Piórkowskim. W tym momencie było już pewne, że d...