fot. ESL/Jak Howard

TUDSON definitywnie żegna się z Secret

Po nieco ponad sześciu miesiącach przygoda Filipa „TUDSONA” Tudeva z Teamem Secret oficjalnie dobiegła końca. Polski zawodnik, który ostatnie dni spędził na ławce rezerwowych, oficjalnie poinformował o definitywnym rozstaniu z organizacją.

20-latek w drugiej połowie 2019 roku zaczął występy w międzynarodowym składzie o nazwie M1X. Ten z czasem zaczął notować obiecujące wyniki, ocierając się nawet o awans na lanowe finały ósmego sezonu Esports Championship Series. To poskutkowało przenosinami do Secret, z którym TUDSON i jego koledzy związali się w listopadzie. Kolejne pół rok było jednak dość przeciętne – ekipa nie była w stanie nawiązać do interesujących rezultatów z miksowego okresu, a na dodatek sam Tudev musiał pełnić nie do końca odpowiadającą mu rolę. Z tego też powodu w połowie maja zdecydował się on ustąpić z drużyny, lądując na ławce rezerwowej, na której pozostawał aż do dziś.

Dla przypomnienia skład Teamu Secret prezentuje się następująco:

  • Flatron „juanflatroo” Halimi
  • Dionis „sinnopsyy” Budeci
  • Guy „anarkez” Trachtman
  • Martin „PERCY” Wessel
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy szczegóły kolejnego turnieju eliminacyjnego do Majora CS:GO dla regionu CIS

ESL One Road to Rio przyniosło nam wiele niespodzianek, z powodu których Natus Vincere, czyli obecny lider rankingu HLTV, znajduje się obecnie na gran...

>