STS
fot. Gamers Without Borders

Nadchodzi charytatywny turniej FIFA 20, zagrają gwiazdy światowego futbolu

Od początku maja Gamers Without Borders organizuje charytatywne turnieje z łączną pulą w wysokości 10 milionów dolarów, która w całości przekazana zostanie na rzecz walki z pandemią koronawirusa. W ostatnich tygodniach rywalizowali już m.in. gracze Doty 2 oraz Counter-Strike’a, przed nami zaś zawody FIFA 20.

Zawody, w których udział wezmą gwiazdy światowej piłki nożnej. Na wirtualnej murawie zobaczymy m.in. triumfatora ostatniej edycji Ligi Mistrzów, Trenta Alexandra-Arnolda z Liverpoolu, oraz João Félixa, za którego Atlético Madrid zapłaciło w tamtym roku 126 milionów euro. Poza nimi chęć rywalizacji wyrazili Dele Alli z Tottenhamu Hotspur, Paulo Dybala z Juventusu oraz André Silva z Eintrachtu Frankfurt. Jedynym potwierdzonym na ten moment uczestnikiem spoza świata piłki nożnej jest natomiast brytyjski piosenkarz Liam Payne, który w 2018 roku nominowany był do MTV Video Music Awards.

W organizowanym przez Gamers Without Borders turnieju FIFA 20 udział weźmie w sumie ośmiu zawodników. Pomiędzy 5 a 7 czerwca rywalizować oni będą o pulę w wysokości 1,5 miliona dolarów, która następnie zostanie przelana na konto jednej z organizacji walczących z pandemią.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
faker

Harmonogram letniej rundy LCK ujawniony. T1 vs DragonX już w dzień inauguracji

Powiedzieć, że Mid-Season Cup nie należał do najlepszych turniejów w wykonaniu drużyn reprezentujących League of Legends Champions Korea, to jak nic n...