W młodości siła. Poznaliśmy skład piratesports na czwarty sezon Ultraligi

Zaledwie kilka dni po zakończeniu trzeciego sezonu Ultraligi piratesports zdecydował się pożegnać z całym swoim dotychczasowym składem. Dzisiaj, na niemalże tydzień przed startem nowego sezonu Mistrzostw Polski w League of Legends, Piraci zaprezentowali swoją nową piątkę .

Sztab szkoleniowy organizacji zdecydował się postawić na młodość. W składzie znalazło się pięciu zawodników, którzy zadebiutują na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Pieczę nad projektem będzie sprawować Patryk „Tuksiarz” Ewertowski, który w poprzednim sezonie Ultraligi pracował u boku Fryderyka „Veggie” Kozioła. – Nadchodzący sezon będzie stanowić dla nas wyzwanie. Jesteśmy drużyną złożoną z pięciu Rookie, dlatego do niektórych aspektów pracy na najwyższym szczeblu rozgrywek gracze muszą przywyknąć. Będziemy starali się jednak nadrobić brak doświadczenia zaangażowaniem i pasją do gry. Przypinają nam łatkę underdogów Ultraligi, jednak my, Piraci, możemy okazać się czarnym koniem splitu i mocno w to wierzę – powiedział Ewertowski. – Przygotowania do inauguracji sezonu idą zgodnie z moimi oczekiwaniami. Czas poświęcony treningom wykorzystujemy bardzo produktywnie, by w pierwszej kolejce Ultraligi móc pokazać się z jak najlepszej strony. Piracki okręt odbija od brzegu, strzeżcie się naszego abordażu! – dodał trener piratesports.

Skład piratesports w czwartym sezonie Ultraligi wygląda następująco:

Dawid „sheru” Wojewoda
Adrian „adrian” Jackowski
Jakub „Kralzer” Tylman
Michał „Miś” Kopacz
Jakub „iGepard” Kowasz
Patryk „Tuksiarz” Ewertowski

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, kiedy będziemy mogli zobaczyć nowy skład piratesports w akcji. O ile wiadomo, że czwarty sezon Ultraligi rozpocznie się we wtorek 9 czerwca, to harmonogram pierwszego tygodnia rozgrywek nie został jeszcze ogłoszony.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
czajek

devils.one zamyka dywizję LoL-a! Gracze i sztab przejmują slota w Ultralidze

Powiększający się kryzys gospodarczy związany z pandemią koronawirusa zbiera żniwa również w esporcie. Ze względu na coraz słabszą sytuację finansową...

>