STS
fot. Riot Games/Michał Konkol

Misfits wzmacnia skład przed startem splitu. O miejsce w LEC powalczy dwóch wspierających

Do startu letniego splitu League of Legends European Championship pozostało już tylko kilka dni. 12 czerwca uczestnicy czołowej ligi LoL-a w Europie ponownie staną do walki o tytuł mistrza Starego Kontynentu. Niektórzy z nich postanowili dokonać zmian w swoich składach na letni split, a do tego grona dołączyło dzisiaj Misfits Gaming. Choć po zakontraktowaniu Kaspera […]

Do startu letniego splitu League of Legends European Championship pozostało już tylko kilka dni. 12 czerwca uczestnicy czołowej ligi LoL-a w Europie ponownie staną do walki o tytuł mistrza Starego Kontynentu. Niektórzy z nich postanowili dokonać zmian w swoich składach na letni split, a do tego grona dołączyło dzisiaj Misfits Gaming.

Choć po zakontraktowaniu Kaspera „Kobbego” Kobberupa z TSM-u wydawało się, że Króliki mają już gotową formację na nadchodzące rozgrywki, to dziś ogłosiły wzmocnienie swoich szeregów o kolejnego zawodnika. Nie został on jednak pozyskany z innej drużyny, a z akademii MSF, czyli Misfits Premier. W letnim splicie o miejsce w LEC powalczy dotychczasowy support drugiego składu Misfits – Mads „Doss” Schwartz. Powalczy, bowiem organizacja nie zrezygnowała z usług obecnego wspierającego, Petra „denyka” Haramacha, więc o możliwości występu u boku Kobbego decydować będzie aktualna forma obu zawodników.

CZYTAJ TEŻ:
devils.one zamyka dywizję LoL-a! Gracze i sztab przejmują slota w Ultralidze

Warto pamiętać, że choć Czech ma za sobą cały split w pierwszym składzie Misfits, to Doss również zaliczył już debiut w LEC, i to również jako gracz Królików. Duńczyk znalazł się w wyjściowej piątce MSF podczas ósmego tygodnia LEC 2019 Summer Split, jednak nie dość, że były to dwa jego jedyne występy na najwyższym szczeblu europejskich rozgrywek LoL-a, to w dodatku oba zakończyły się porażkami. Wówczas jednak Misfits nie miało wiele do stracenia, biorąc pod uwagę bardzo małe szanse na play-offy, więc mogło eksperymentować ze składem. Jak będzie teraz i czy Doss występować będzie częściej – czas pokaże.

Jeśli nie dojdzie już do kolejnych zmian, tak będzie prezentował się skład Misfits na letni split LEC:

Misfits Danny „Dan Dan” Le Comte
Iván „Razork” Martín
Fabian „Febiven” Diepstraten
Ronaldo „Ronaldo” Betea
Kasper „Kobbe” Kobberup
Petr „denyk” Haramach
Mads „Doss” Schwartz
Alejandro „Jandro” Fernández-Valdés

Na chwilę obecną nie wiadomo, kto dokładnie zajmie miejsce Dossa w akademii Misfits, ale w ostatnim czasie wspierającym zespołu prowadzonego przez Adriana „Hatchy’ego” Widerę był Raphaël „Targamas” Crabbé. Niewykluczone więc, że to właśnie Belg zostanie nowym graczem MSF.Premier, jednak jak na razie nie znajduje się on w gronie zawodników zakontraktowanych przez brytyjską organizację – przynajmniej według oficjalnej bazy danych kontraktów.

Pierwszy mecz LEC 2020 Summer rozpocznie się o godzinie 18:00 w piątek 12 czerwca. O premierowe punkty Misfits powalczy natomiast jako ostatnie, czyli swoje spotkanie rozpocznie około 22:00. Pełny harmonogram LEC możecie znaleźć pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Skadoodle wraca do esportu, ale już jako gracz VALORANTA w T1

31 października 2018 roku Tyler "Skadoodle" Latham rozegrał swój ostatni mecz na profesjonalnej scenie Counter-Strike'a. Półtora roku później Amerykan...