fot. Ubisoft Polska

Rusza druga kolejka Polish Masters – AVEZ zagra z Izako Boars, PACT podejmie Invictę

Po tygodniu przerwy najlepsze drużyny Rainbow Six: Siege w Polsce ponownie zmierzą się ze sobą w walce o ligowe punkty. Przed nami druga kolejka Polish Masters, która ponownie zaoferuje nam kilka interesujących spotkań, których wynik wcale nie musi być oczywisty.

Na pierwsze w swojej historii zwycięstwo na scenie R6 czeka AVEZ Esport, które w kolejce pierwszej zostało rozgromione przez XPG Invictę. Tym razem popularne Ośmiornice staną naprzeciwko Izako Boars, które siedem dni temu zdążyło już poznać smak wygranej. – Mecz z Invictą był dla nas jak kubeł zimnej wody, z którego wyciągnęliśmy wnioski. Na Izako Boars wyjdziemy przygotowani, skupieni. Myślę, że zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki – zapewnił w rozmowie z naszym serwisem jeden z członków AVEZ, Fabian „CriZz” Nowak. Jeżeli jednak jemu i jego kolegom się nie uda, to już na starcie skomplikują oni sobie walkę o czołowe lokaty w tabeli.

CZYTAJ TEŻ:
Gładka przeprawa Invicty w Polish Masters, Izako Boars rzutem na taśmę ogrywa PACT

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Actiny PACT, która pechowo musiała uznać wyższość IB, a teraz zagra z jednym z faworytów rozgrywek, wspomnianą już Invictą, która na pewno nie będzie łatwą do pokonania przeszkodą. Z kolei reprezentanci PRIDE, którzy także mają po stronie punktów okrągłe zero, rywalizować będą z TEETRES SLAVGENT, czyli pogromcami Hummingbirds. A skoro już o jedynej drużynie bez organizacji mowa – Krzysiek „Cysiek” Kowalski i spółka podejmą kolejnego z nowicjusza na arenie Rainbow Six, czyli devils.one.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

4 czerwca
19:00 Hummingbirds vs devils.one BO1
20:00 AVEZ Esport vs Izako Boars BO1
21:00 Actina PACT vs XPG Invicta BO1
22:00 TEETRES SLAVGENT vs PRIDE BO1

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu oraz na antenie Polsat Games. Polish Masters 2020 potrwa do 27 sierpnia i zaoferuje swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 60 tysięcy złotych.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fordon Boars po pierwsze miejsce w grupie A w ramach Absolute Masters w VALORANTA

Z powodu tymczasowego wyłączenia serwerów VALORANTA, które miało związek z przejściem z zamkniętej bety w fazę pełnoprawnej gry, lekkim modyfikacjom u...

>