fot. Actina PACT

PACT z awansem do play-offów WINNERS League, CLEANTmix wyeliminowany

Dzień bez meczów polskich drużyn CS:GO na arenie międzynarodowej byłby dniem straconym. Dlatego też w piątkowe popołudnie na serwerach zameldowali się gracze Actiny PACT oraz CLEANTmix. Nasze krajowe piątki poradziły sobie jednak ze zmiennym szczęściem.

Najpierw kibicom pokazali się Jacek „MINISE” Jeziak i partnerzy. To oni w meczu ekip z bilansem 2-0 podjęli dziś AGF Esport. Rozgrywane na Overpassie spotkanie z Duńczykami od początku było naprawdę ciekawym spektaklem. Pierwsze minuty należały bowiem do naszych rodaków, ale jeszcze przed przerwą mocny cios zadali rywale. Po przerwie Polacy znów wyszli zmotywowani i nawet mimo przegranej pistoletówki zgarnęli kilka kolejnych oczek i znów odskoczyli oponentom. Jednak i tym razem nadwiślańską piątkę ogarnęło rozkojarzenie i dobrego wyniku nie udało się przypieczętować w regulaminowym czasie. Dopiero w dogrywce PACT przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść i awansował do play-offów WINNERS League Season 4.

Zupełnie inaczej wyglądało spotkanie z udziałem CLEANTmix. Dominik „frz” Baran i partnerzy nie mieli za wiele do powiedzenia w konfrontacji z Apeks. Uczestnicy ostatnich dwóch sezonów ESL Mistrzostw Polski przed zmianą stron zapunktowali zaledwie czterokrotnie, a to i tak była jedynie kropla w morzu problemów polskiej piątki. Ta nie zdołała wszakże wygrać już żadnej rundy w defensywie, wobec czego w kiepskim stylu pożegnała się z internetowym turniejem – wszak była to jej trzecia porażka w bieżącej kampanii.

Komplet piątkowych wyników prezentuje się następująco:

5 czerwca
16:00 Actina PACT 19:16 AGF Esport Overpass
18:00 CLEANTmix 4:16 Apeks Dust2

Data rozpoczęcia fazy pucharowej imprezy nie jest jeszcze znana. W grze o przepustki do tego etapu zawodów liczy się także Izako Boars, które po trzech meczach ma bilans 1-2.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wielki powrót Pompa Teamu do League of Legends! Organizacja zatrudnia byłych graczy DV1

Nie musieliśmy długo czekać, aby tak utalentowany i perspektywiczny skład, jakim bez wątpienia była dywizja League of Legends występująca do niedawna...

>