fot. PZPN

Polacy podejmą Canarinhos na wirtualnej murawie

Piłka nożna wraca już do życia – kolejne kraje zapowiadają powrót futbolowych rozgrywek, a Niemcy czy Polska nawet już z nimi ruszyły. Mimo to Polski Związek Piłki Nożnej przygotował kolejną propozycję dla fanów bardziej wirtualnej piłki kopanej. Już dziś w akcji zobaczymy dwóch naszych reprezentantów, którzy zmierzą się z zawodnikami z Brazylii.

W pierwszym poniedziałkowym meczu naprzeciwko siebie staną dwaj gracze, który na co dzień rywalizują na prawdziwych boiskach. Biało-czerwone barwy przywdzieje Krystian Bielik z Derby County, dla którego nie jest to zresztą pierwszy występ w ramach gry FIFA 20. Naprzeciwko niego stanie zaś Vinícius Júnior, skrzydłowy Realu Madryt. Potem do gry przystąpią esportowcy – po stronie polskiej zobaczymy Gracjana „elpolako” Gołębiewskiego z Arki Gdynia, którego rywalem będzie Pedro „Resende” Soares, wicemistrz FIFA eClub World Cup 2020 oraz zawodnik Ellevens Esports.

Mecz pomiędzy Polską a Brazylią rozegrany zostanie 8 czerwca o godzinie 19:00. Transmisja ze spotkania prowadzona będzie na Facebooku oraz YouTube.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja PUBG 7.3 – debiut dla C4 oraz duże zmiany w balansie pojazdów

Poznaliśmy szczegóły trzeciej już aktualizacji dla siódmego sezonu PlayerUnknown's Battlegrounds. Patch oznaczony numerem 7.3 może nie przynosi tak du...