Jeszcze przed startem czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi, który rusza oficjalnie dzisiaj, kilku graczy otrzymało kary z rąk Riot Games. Najbardziej dotkliwe osądy padły w przypadku dwóch reprezentantów Gentlemen’s Gaming, których nie zobaczymy podczas pierwszego tygodnia rywalizacji.

Ukarani to Witold „Diagu” Nypel oraz Kamil „LeQu” Rosik, których zachowanie miało naruszyć standardy określone dla zawodników europejskich lig regionalnych. Z tego powodu Riot Games nałożyło na obu graczy karę dwóch meczów zawieszenia. W tym czasie na górnej alei Gentelmen's występować będzie Piotr "KFCgenerous" Suchy, podczas gdy za dżunglę odpowiedzialny będzie Szymon "Ben3k" Przygoński. Wezmą oni udział w nadchodzących spotkaniach z 7more7 Pompa Teamem i piratesports, które zaplanowano odpowiednio na 9 i 10 czerwca.

CZYTAJ TEŻ:
Ruszyły zapisy do kwalifikacji do drugiej dywizji Ultraligi

Mniej surowo potraktowani zostali natomiast Łukasz „Puki Style” Zygmunciak z K1ck Neosurf, Maciej „Blue45ty” Zaremba z Gentlemen’s, Marcin „Warszi” Surała z Illuminar Gaming oraz Patryk „Biosun” Kołkiewicz z Komputronik H34T. W tym wypadku także chodzi o zachowanie niezgodne ze standardami Riotu, mimo to jednak cała czwórka będzie mogła bez problemu wejść do gry w Ultralidze już od wtorku, gdyż otrzymała ona ostrzeżenie, które pozostanie w mocy przez kolejny rok.

Po więcej informacji na temat czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.