STS
fot. AGO ROGUE

Pierwszy tydzień Ultraligi bezbłędny w wykonaniu AGO ROGUE

A jednak obyło się bez sensacji. W pierwszym dzisiejszym meczu Alior Bank Ultraligi obrońcy mistrzowskiego tytułu z AGO ROGUE pokonali debiutujące w rozgrywkach Komputronik H34T. Tym samym po pierwszym tygodniu zmagań Paweł „Woolite” Pruski i spółka znajdują się na pierwszym miejscu, ale z takim samym bilansem inauguracyjną rundę mogą zakończyć dwie inne formacje. Komputronik H34T […]

A jednak obyło się bez sensacji. W pierwszym dzisiejszym meczu Alior Bank Ultraligi obrońcy mistrzowskiego tytułu z AGO ROGUE pokonali debiutujące w rozgrywkach Komputronik H34T. Tym samym po pierwszym tygodniu zmagań Paweł „Woolite” Pruski i spółka znajdują się na pierwszym miejscu, ale z takim samym bilansem inauguracyjną rundę mogą zakończyć dwie inne formacje.

Komputronik H34T
0:1 AGO ROGUE
Glebo
Ornn
Szygenda
Wukong
Chris
Graves
Zanzarah
Trundle
bucu
Syndra
Czekolad
Orianna
Biosun
Senna
Woolite
Ezreal
xCharm
Karma
Trymbi
Yuumi

Po wczesnym ganku od Nikolaya „Zanzaraha” Akatova pierwszą krew przelało AGO ROGUE w czwartej minucie, ale błyskawicznie kontrgankiem odpowiedział Krystian „Chris” Dobrzański, również zabijając wrogiego marksmana. Jakby tego było mało, to Komputronik H34T zdobyło premierowego smoka, a po udanym teamfighcie w górnej części mapy również Herolda. Ten drugi pomógł zniszczyć zewnętrzną wieżę na bocie, lecz AGO nie pozostawało dłużne i po kilku wygranych walkach obrońcy tytułu wrócili na prowadzenie w złocie.

CZYTAJ TEŻ:
Trzy drużyny z Ultraligi w European Masters! Polska awansuje w europejskim rankingu LoL-a!

To w momencie pojawienia się Nashora wynosiło ponad trzy tysiące złota, co, choć nie jest druzgocącą przewagą, zawsze pozwala na więcej. A gdy mają ją mistrzowie rozgrywek, trudno oczekiwać, by ją tak łatwo oddali. Po wyłączeniu dżunglera AGO ROGUE skoncentrowało się na Baronie i choć H34T zdołało odgonić przeciwników z leża bestii, to tylko na kilkadziesiąt sekund. Po unicestwieniu rywali RGO bezproblemowo zdobyło fioletowe wzmocnienie, z którego pomocą zniszczyło dolny inhibitor. Mimo że Marcin „bucu” Świech i spółka obronili swoją bazę, to zgodnie ze znanym powiedzeniem – co się odwlecze, to nie uciecze. W 31. minucie mistrzowie postawili kropkę nad i, zapewniając sobie fotel lidera po pierwszym tygodniu fazy zasadniczej.

W kolejnym meczu Alior Bank Ultraligi w szranki staną piratesports i Gentlemen’s Gaming. To spotkanie, podobnie jak wszystkie pozostałe, będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Po więcej informacji dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Arcane

Zapowiadany przez Riot serial dotyczący uniwersum LoL-a przełożony z powodu pandemii

Choć świat powoli wraca do życia po wybuchu pandemii koronawirusa, to wciąż musimy pamiętać o tym, że czekają nas liczne reperkusje związane z wywołan...