fot. facebook/SMASHesports

SMASH rozstaje się ze swoim składem i zawiesza dywizję CS:GO

Pod koniec ubiegłego roku SMASH Esports zaprezentowało swój nowy skład Counter-Strike’a, który miał pomóc należącej do Dimitriego Vegasa i Like’a Mike’a organizacji zaznaczyć swoją obecność na scenie. Po części się nawet udało, jednakże dziś wiemy już, że dotychczasowe wyniki nie zostaną poprawione.

Obie strony zakończyły bowiem trwającą pół roku współpracę na skutek niemożności osiągnięcia porozumienia co do nowych umów. Tym samym drużyna postanowiła pójść w swoją stronę i rozpocząć poszukiwania nowego pracodawcy, który byłby w stanie spełnić jej oczekiwania. Międzynarodowy zespół, którego członkiem jeszcze do niedawna był Sebastian „NEEX” Trela, może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami osiąganymi ostatnio przy okazji Home Sweet Home – w trakcie żadnego z pięciu tygodni, w których brał udział, nie wypadł poza czołową ósemkę, a dwa razy zajął nawet drugie miejsce.

CZYTAJ TEŻ:
Czas na nowe wyzwania – NEEX przechodzi na VALORANTA!

Dziś żegnamy nasz skład CS:GO. Niestety nie udało nam się dojść do porozumienia w kwestii przedłużenia kontraktów – napisali włodarze SMASH w oficjalnym oświadczeniu. – W trakcie sześciu miesięcy udało nam się wspiąć w rankingu i teraz zajmowaliśmy w nim 41. miejsce na świecie, co jest dla nas powodem do dumy, tym bardziej że udało się to osiągnąć grając tylko mecze online. Mamy nadzieje, że gracze i trener wkrótce znajdą nowy dom, w którym będą mogli nadal się rozwijać. Przeżyliśmy wspólnie kilka świetnych chwil i naprawdę cieszył nas wspólnie spędzony czas – dodali.

Były już skład SMASH Esport prezentuje się następująco:

  • Kamen „bubble” Kostadinov
  • Joakim „disco doplan” Gidetun
  • Denis „grux” Gutaj
  • Kristjan „fejtZ” Allsaar
  • Kristjan „shokz” Jakobson
  • Anton „ToH1o” Georgiev – trener

Co ciekawe, wygląda na to, że sama organizacja, chociaż tymczasowo żegna się z Counter-Strikiem, już niedługo zaprezentuje nam swoją nową dywizję. – To wszystko oznacza, że w najbliższej przyszłości SMASH nie będzie mieć składu CS:GO. Jednakże nie mówi „żegnajcie”, a tylko „do zobaczenia później”. Jednocześnie zapowiadamy, że zamierzamy poszerzyć nasze horyzonty i w ciągu kilku kolejnych dni będziemy mieć naprawdę ekscytujące rzeczy do ogłoszenia – zapewniono w komunikacie.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwszy tydzień Ultraligi bezbłędny w wykonaniu AGO ROGUE

A jednak obyło się bez sensacji. W pierwszym dzisiejszym meczu Alior Bank Ultraligi obrońcy mistrzowskiego tytułu z AGO ROGUE pokonali debiutujące w r...