STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Gentlemen’s Gaming z pierwszą wygraną w Ultralidze. Dambaj i spółka pokonują piratesports

Premierowe zwycięstwo Gentlemen’s Gaming w Alior Bank Ultralidze. Mimo gry we wciąż osłabionym składzie Damian „Dambaj” Bajor i jego koledzy zapisali na swoim koncie pierwsze punkty dzięki wygranej z piratesports. Tym samym obie formacje mają taki sam bilans zwycięstw po inauguracyjnej kolejce i obecnie dzielą trzecią lokatę razem z Komputronik H34T.

Gentlemen’s Gaming
1:0 piratesports
kfcgenerous
Maokai
sheru
Ornn
Ben3k
Lee Sin
adrian
Graves
Chosii
Orianna
Kralzer
Corki
Dambaj
Miss Fortune
Mis
Ezreal
Blue45ty
Yuumi
iGepard
Karma

Pierwsza większa walka miała miejsce już w szóstej minucie, a rozegrana została w południowym leżu bestii. Adrian „adrian” Jackowski nie dał sobie wykraść Podniebnego Smoka i choć wkrótce po zabiciu potwora przypłacił to życiem, to szybko jego zespół wyrównał wynik zabójstw. Jeszcze przed dziesiątą minutą piratesports umocniło się na prowadzeniu, wyłączając trzech rywali na bocie, a kilka minut później zgarnęło również drugiego smoka oraz dwie kolejne osłony wieży z pomocą wcześniej pozyskanego Herolda.

Gdy wydawało się, że wszystko idzie jak z płatka, w czternastej minucie Gentlemen’s Gaming niespodziewanie unicestwiło wrogów i w mgnieniu oka odrobiło deficyt w złocie. Jakby tego było mało, trzy minuty później Dżentelmeni pokonali również Smoka Ognia, a po zniszczeniu wieży na midzie powiększyli swoje pole gry, jak również przewagę w ekwipunku. Tym razem to piratesports musiało gonić rywali, i choć faktycznie podejmowało takie próby, to GG szybko odpowiadało i ciągle przybliżało się do wygranej.

CZYTAJ TEŻ:
Pierwszy tydzień Ultraligi bezbłędny w wykonaniu AGO ROGUE

Jeden błąd dał jednak szansę Piratom na powrót do gry. Po wyłączeniu Kamila „Chosiiego” Chosy, który wysunął się za głęboko i szybko został za to pokarany, podopieczni Patryka „Tuksiarza” Ewertowskiego zabili swojego trzeciego smoka i już tylko jeden dzielił ich od Duszy. Kolejny cios wyprowadziło jednak Gentlemen’s Gaming, eliminując wrogiego dżunglera i chwilę po tym Nashora. Kilka minut później GG wymazało z mapy kolejnego smoka, co oznaczało, że kolejna bestia w dolnej części mapy będzie na wagę Duszy Smoka. Ta trafiła na konto Dżentelmenów, a po anihilacji rywali Gentlemen’s Gaming dopełniło dzieła zniszczenia i zgarnęło pierwsze punkty w Ultralidze.

Przed nami jeszcze dwa starcia w ramach pierwszego tygodnia Alior Bank Ultraligi. Za kilka minut rozpocznie się mecz K1ck eSports Clubu z PRIDE, a na koniec pierwszego tygodnia do walki staną Illuminar Gaming oraz 7more7 Pompa Team. Transmisję ze wszystkich meczów Ultraligi będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube, a więcej informacji dotyczących Mistrzostw Polski w League of Legends znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SMASH rozstaje się ze swoim składem i zawiesza dywizję CS:GO

Pod koniec ubiegłego roku SMASH Esports zaprezentowało swój nowy skład Counter-Strike'a, który miał pomóc należącej do Dimitriego Vegasa i Like'a Mike...