STS
fot. Riot Games/Oshin Tudayan

Immortals prezentuje skład na letni split. Xmithie poza LCS?

Jeśli bardziej niż europejskie i polskie czołowe rozgrywki League of Legends interesuje was, co się dzieje za oceanem, z pewnością już odliczacie ostatnie godziny przed startem League of Legends Championship Series. Rozgrywki najwyższego szczebla w Ameryce Północnej ruszają już jutro w nocy, co jest z pewnością dobrą informacją. Mniej przyjemną wieść mamy jednak dla fanów […]

Jeśli bardziej niż europejskie i polskie czołowe rozgrywki League of Legends interesuje was, co się dzieje za oceanem, z pewnością już odliczacie ostatnie godziny przed startem League of Legends Championship Series. Rozgrywki najwyższego szczebla w Ameryce Północnej ruszają już jutro w nocy, co jest z pewnością dobrą informacją. Mniej przyjemną wieść mamy jednak dla fanów Jake’a „Xmithiego” Puchero – wygląda na to, że (przynajmniej na początku splitu) dżunglera w amerykańskiej czołówce nie zobaczymy.

Immortals, którego barwy reprezentuje Filipińczyk, zaprezentowało wczoraj skład na nadchodzącą rundę zmagań i w wyjściowej piątce zabrakło właśnie 29-latka. Zamiast niego w dżungli zobaczymy Nicholasa „Potlucka” Pollocka, czyli dotychczasowego gracza akademii. Ponadto angaż w głównym składzie zapewnili sobie również Johnny „Altec” Ru, Austin „Gate” Yu oraz francuski duet – Paul „sOAZ” Boyer i Jeremy „Eika” Valdenaire.

To rodzi pytanie, co dalej z Xmithiem. Biorąc pod uwagę, że dalej figuruje on jako gracz IMT w oficjalnej bazie kontraktów Riot Games, na letni split Puchero nie zdecydował się na zmianę barw klubowych, czyli letnią rundę rozpocznie od gry w akademii. Pasjonatów jego gry uspokajamy – to jedynie skład na pierwszy tydzień fazy zasadniczej, więc jeśli formacji tej nie będzie szło wystarczająco dobrze, Xmithie wróci. O ile oczywiście odsunięcie od pierwszego składu było wynikiem samej chęci roszad, a nie innymi problemami, np. zdrowotnymi. Sam zmieniony nie zabrał jednak oficjalnego głosu w tej sprawie.

Tak prezentuje się skład Immortals na start letniego splitu LCS 2020:

Paul „sOAZ” Boyer
Nicholas „Potluck” Pollock
Jeremy „Eika” Valdenaire
Johnny „Altec” Ru
Austin „Gate” Yu
Thomas „Zaboutine” Si-Hassen

LCS 2020 Summer Split rozpocznie się w nocy z 12 na 13 czerwca o godzinie 3:00. Jako pierwsi do walki staną zawodnicy 100 Thieves oraz Evil Geniuses. Na pierwszy mecz Immortals będziemy musieli poczekać jeszcze jeden dzień, bo inauguracyjny mecz Nieśmiertelnych rozpocznie się planowo równo o północy z 13 na 14 czerwca. Pełny harmonogram LCS możecie znaleźć pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dla widoczności wszystko. Co zmieniły nowe ustawienia kontrastu w CS:GO?

Wraz z najnowszą aktualizacją Counter-Strike'a: Global Offensive w grze pojawiła się nowa opcja o tajemniczej nazwie "Boost Player Contrast", czyli "z...