STS
fot. BLAST Premier

ENCE zaskoczy FaZe? G2 ogra Vitality? Rzut okiem na ofertę STS-u na finały BLAST Premier EU

Z przyczyn oczywistych zorganizowane światowych finałów wiosennej edycji BLAST Premier było niemożliwe. Wobec tego turniej finałowy podzielono na dwie kontynentalne dywizje online. Jedna z nich, ta przeznaczona dla Europy, rusza już dziś i zapewne nie zabraknie w niej niespodzianek. Pierwszy dzień zmagań rozpocznie się od potyczki G2 Esports z Teamem Vitality. Wskazanie faworyta tego meczu […]

Z przyczyn oczywistych zorganizowane światowych finałów wiosennej edycji BLAST Premier było niemożliwe. Wobec tego turniej finałowy podzielono na dwie kontynentalne dywizje online. Jedna z nich, ta przeznaczona dla Europy, rusza już dziś i zapewne nie zabraknie w niej niespodzianek.

Pierwszy dzień zmagań rozpocznie się od potyczki G2 Esports z Teamem Vitality. Wskazanie faworyta tego meczu wydaje się niezwykle trudne, co sugerują również eksperci STS-u. Co znaczące, w przypadku każdego z możliwych rozstrzygnięć pomnożymy nasz wkład ponad trzykrotnie. Triumf G2 wynikiem 2:0 wyceniono na 3,15, podczas gdy w przypadku zwycięstwa Vitality takim samym stosunkiem punktów mnożnik wyniesie 3,35. Z kolei kurs na sukces którejkolwiek z ekip odniesiony rezultatem 2:1 to w obu wypadkach wynosi 3,95. Mało prawdopodobna wydaje się w tym spotkaniu dogrywka na którejkolwiek z map. Wydarzenie tego typu wycenione zostało bowiem aż na 6,21.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po naciśnięciu na poniższy baner:

baner sts csgo cs


Minimalnego faworyta możemy wskazać w drugim poniedziałkowym pojedynku, podczas którego naprzeciwko siebie staną FaZe Clan i ENCE. Jeżeli międzynarodowy skład opuści serwer z kompletem punktów, to za każde postawione na to 100 zł zdobędziemy 175 zł, ale jeżeli więcej szczęścia będą mieć Finowie, to nagroda wzrośnie już do 208 zł. Najbardziej prawdopodobny wynik to jednak 2:0 na korzyść FaZe. Kurs na takie rozstrzygnięcie wynosi 3,05. Sporym zaskoczeniem będzie z kolei wygrana w takim samym stosunku Aleksiego „allu” Jalliego i spółki, bo w takim wypadku kurs to już 4,00. Jeżeli lubimy ryzyko, możemy też spróbować ocenić, kto okaże się lepszy w pistoletówkach. Gdy będą to podopieczni Janko „YNk” Paunovicia, to nasz wkład pomnożymy o 3,27, jeżeli zaś korzystniej wypadną ich rywale, to mnożnik wyniesie 3,57.

Co ciekawe, eksperci STS-u dają małe szanse na zwycięstwo OG,  które zobaczymy we wtorek. Drużyna Mateusza „mantuu” Wilczewskiego podejmie Complexity Gaming i jej wygraną wyceniono na 2,22, podczas gdy wycena wygranej zawodników amerykańskiej organizacji to 1,57. Co więcej, najbardziej prawdopodobny wydaje się wynik 2:0 na korzyść coL, bo kurs na takie wydarzenie to 2,60. Najmniejsze szanse są natomiast na triumf OG w stosunku 2:1. Jeżeli mantuu i spółka jednak dokonaliby tego, a my zdecydowalibyśmy się postawić na taki obrót spraw, to za każde 100 zł zgarnęlibyśmy aż 430 zł! Jest więc szansa zgarnąć spore pieniądze, ale nie obejdzie się bez ryzyka.

Europejskie finały BLAST Premier Spring 2020 ruszają 15 czerwca i potrwają do 21 czerwca. Ich łączna pula nagród wyniesie 500 tysięcy dolarów, a do wygrania będą też dwa miejsca na światowym turnieju finałowym. Po więcej informacji na temat imprezy zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Artykuł sponsorowany

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Powitaj tydzień z polskimi drużynami CS:GO. Wystąpią m.in. HONORIS, Izako Boars i Emeritos Banditos

Nowy tydzień, nowy poranek, te same polskie ekipy CS:GO. Przed kilkoma rodzimymi formacjami kolejne potyczki o ważne punkty – czy to w ramach rozgrywe...