STS
fot. AGO ROGUE

Po raz pierwszy, po raz drugi i po raz… trzeci! AGO ROGUE wciąż niepokonane w Ultralidze

W Alior Bank Ultralidze jest osiem drużyn i tylko jedna z nich wciąż nie poniosła ani jednej porażki. Jest nią AGO ROGUE, które kilka minut temu zapisało na koncie kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując Illuminar Gaming. Paweł „Woolite” Pruski i spółka tym samym utrzymali się na szczycie zestawienia, zaś iHG trzeci dzień fazy zasadniczej zakończy w dolnej połowie tabeli.

Illuminar Gaming
0:1 AGO ROGUE
Melonik
Gangplank
Szygenda
Wukong
Tabasko
Graves
Zanzarah
Trundle
Warszi
Syndra
Czekolad
Twisted Fate
Odi11
Miss Fortune
Woolite
Senna
Czypsy
Nautilus
Trymbi
Sett

Podczas pierwszego tygodnia Mathiasa „Szygendę” Jensena mogliśmy oglądać tylko na Wukongu. Mimo świetnych występów Duńczyka Illuminar nie zdecydowało się na ban tej postaci, czego mogło żałować już w piątej minucie. Szygenda bowiem uszedł z życiem, sprytnie symulując użycie swojego klona. Illuminar musiało poszukać innego celu i znaleźli go na środkowej linii w postaci Pawła „Czekolada” Szczepanika. Midlaner AGO ROGUE nie spodziewał się ganku ze strony Wojciecha „Tabasko” Kruzy i w siódmej minucie oddał pierwszą krew.

Jeszcze przed dziesiątą minutą jednak mistrzowie trzeciego sezonu Ultraligi wyrównali wynik zabójstw po wygranej walce na bocie, a do tego miało już jednego smoka na koncie. Herold jednak trafił do Illuminar i z jego pomocą Marcin „Warszi” Surała wespół z Tabasko mocno osłabili wieżę na midzie i powiększyli swoje fundusze, niszcząc kilka osłon. W czternastej minucie struktura RGO wreszcie padła, lecz w kolejnych minutach to właśnie obrońcy tytułu zaczęli oraz odważniej poruszać się po mapie.

CZYTAJ TEŻ:
Pompa z drugą wygraną w Ultralidze, PRIDE w coraz głębszym dołku

W dziewiętnastej minucie Illuminar wreszcie zbliżyło się pod względem smoków, ale w późniejszej walce poniosło dotkliwą porażkę. Mogło być jeszcze gorzej, lecz pokaz umiejętności dał Warszi, unikając ataków rywali i samemu pokonując jeszcze Szygendę. To była jednak tylko nagroda pocieszenia, bo w 24. minucie AGO ROGUE wreszcie położyło swoje ręce na Baronie, a wkrótce po tym wykonało kolejny krok w kierunku Duszy Smoka. Choć z fioletowym wzmocnieniem nie udało się zniszczyć pierwszego inhibitora, to iHG straciło wszystkie wieże wewnętrzne, a różnica w złocie wzrosła o kolejne pięć tysięcy. W trzydziestej minucie RGO dopełniło dzieła zniszczenia, anihilując rywali w okolicy leży smoka, a następnie już bez żadnych problemów niszcząc ich Nexus.

W kolejnym, trzecim dzisiejszym meczu Alior Bank Ultraligi zmierzą się piratesports oraz K1ck Neosurf. To spotkanie będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Po więcej informacji dotyczących Mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pompa z drugą wygraną w Ultralidze, PRIDE w coraz głębszym dołku

Pierwsze dzisiejsze spotkanie w ramach Alior Bank Ultraligi nie było najbardziej emocjonujące (przynajmniej  w początkowych minutach), ale koniec końc...