STS
fot. K1ck eSports Club/Aleksandra Dorociak

Piraci bez jakichkolwiek szans. Absolutna dominacja K1ck w trzecim dzisiejszym meczu Ultraligi

Deklasacja, dominacja i jakiekolwiek inne słowo na „d” obrazujące różnicę klas dwóch drużyn w bezpośrednim starciu. Tylko takich zwrotów można używać w kontekście pojedynku K1ck Neosurf z piratesports, zakończonego bezproblemowym zwycięstwem tego pierwszego. Marcin „iBo” Lebuda i kompani od samego początku do eksplozji Nexusa w 26. minucie gry ciągle powiększali swoje prowadzenie i – bez dwóch zdań zasłużenie – sięgnęli po kolejną wygraną w rozgrywkach.

K1ck Neosurf
1:0 piratesports
iBo
Wukong
sheru
Karma
Shlatan
Kindred
adrian
Trundle
Matislaw
Syndra
Kralzer
Corki
Pukistyle
Kai’Sa
Miś
Ezreal
Mystiques
Leona
iGepard
Braum

Już w czwartej minucie K1ck otworzyło wynik zabójstw, pokonując na topie Dawida „sheru” Wojewodę. Kilkadziesiąt sekund później wicemistrzowie European Masters ponownie z powodzeniem zaatakowali wrogiego toplanera, powoli wyłączając go na dobre z gry. Nie tylko sheru miał spore problemy, bo choć na innych alejach statystyki zabójstw nie wyglądały tak źle, to K1ck nieustannie powiększało swój stan złota. Dużo w tym pomogło zniszczenie pierwszej wieży oraz wygrany teamfight w dwunastej minucie.

CZYTAJ TEŻ:
Po raz pierwszy, po raz drugi i po raz… trzeci! AGO ROGUE wciąż niepokonane w Ultralidze

Różnicę najlepiej obrazuje właśnie deficyt w złocie na koniec pierwszego kwadransa. Zawodnicy K1ck mieli bowiem w swoich sakiewkach łącznie ponad osiem tysięcy złota więcej, a w zniszczonych osłonach wież wygrali… dziesięć do zera. Na tym dominacja zespołu Mateusza „Matislawa” Zagórskiego się nie skończyła i w przeciągu kolejnych pięciu minut zwiększył on różnicę w złocie do okrągłych dziesięciu tysięcy, a także zniszczył wszystkie wieże wewnętrzne rywali, mocno powiększając swoje pole gry. Ani do pozbycia się pierwszych inhibitorów, ani do postawienia kropki nad i, K1ck nie potrzebowało nawet Nashora. Po niespełna 26-minutowej potyczce wicemistrzowie poprzedniego sezonu dopełnili dzieła zniszczenia przez duże „Z” i zapisali na koncie trzecią wygraną w tym sezonie zmagań.

Przed nami jeszcze jedno spotkanie w ramach trzeciego dnia fazy zasadniczej Alior Bank Ultraligi. Na koniec wtorkowych zmagań do walki staną Gentlemen’s Gaming oraz Komputronik H34T. Ten mecz będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube, a po więcej informacji dotyczących rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Faker, SKT, SK Telecom T1

Rusza LCK! Mecz na szczycie już pierwszego dnia

Startuje League of Legends Champions Korea – najważniejsza koreańska liga League of Legends. Okres transferowy na Dalekim Wschodzie przebiegł dość skr...