STS
bucu, AVEZ Esport, Ultraliga
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Dżentelmeni nie znieśli gorąca. H34T pokonuje GG na koniec dzisiejszych zmagań w Ultralidze

Ostatnie zaplanowane na dzisiaj starcie w Alior Bank Ultralidze za nami. Mimo początkowych problemów Komputronik H34T pokonał Gentlemen’s Gaming i zapisał na koncie drugą wygraną w tym sezonie rozgrywek. Dżentelmeni natomiast po trzecim dniu fazy zasadniczej znajdują się w dolnej połowie zestawienia, ale z całą pewnością mogą jeszcze wrócić do walki o wyższe lokaty.

Gentlemen’s Gaming
0:1 Komputronik H34T
LeQu
Volibear
Glebo
Renekton
Diagu
Graves
Chris
Nidalee
Chosii
Syndra
bucu
Orianna
Dambaj
Aphelios
Biosun
Miss Fortune
Blue45ty
Taric
xCharm
Nautilus

Dziś mieliśmy okazję po raz pierwszy zobaczyć w Ultralidze Volibeara po reworku. Na jego wybór zdecydował się Kamil „LeQu” Rosik, który wreszcie miał okazję zagrać w tym sezonie rozgrywek. I to właśnie on przelał również pierwszą krew w siódmej minucie, pokonując Piotra „Glebo” Dąbrowskiego z drobną pomocą Witolda „Diagu” Nypela. Kilkadziesiąt sekund później H34T odpowiedziało na bocie, ale jeszcze przed dziesiątą minutą GG znowu wysunęło się na prowadzenie, wtórnie pokonując Glebo oraz niszcząc wieżę na topie.

CZYTAJ TEŻ:
Po raz pierwszy, po raz drugi i po raz… trzeci! AGO ROGUE wciąż niepokonane w Ultralidze

W tym momencie różnica między obiema drużynami oscylowała w okolicach półtora tysiąca złota, jednak spotkanie było dalekie od rozstrzygnięcia. Tym bardziej po zgarnięciu kolejnego smoka przez Komputronik H34T oraz wygranej walce w czternastej minucie. Wkrótce po tym na konto zespołu Marcina „bucu” Świecha wpadł również trzeci smok i dwie wieże, wskutek czego różnica w złocie przekroczyła trzy tysiące złota. W 23. minucie po wyłączeniu trzech rywali H34T bezproblemowo zgarnęło Duszę Smoka i zwycięstwo tego zespołu było już na wyciągnięcie ręki. Gentlemen’s Gaming próbowało obrócić losy spotkania, ale ich plany pokrzyżował Glebo świetną flanką. Po wygranej walce jego formacja zdobyła Nashora, a kilka minut później również Starszego Smoka. Ze wzmocnieniem Eldera podopieczni Bartłomieja „VoVa” Ryla zniszczyli dwa inhibitory, a potem postawili kropkę nad i w 35. minucie.

To było ostatnie spotkanie Alior Bank Ultraligi zaplanowane na wtorek. Kolejne mecze Mistrzostw Polski w League of Legends już jutro, a środowe zmagania zainauguruje spotkanie piratesports z Komputronik H34T. Pełny harmonogram, aktualną klasyfikację i więcej informacji dotyczących rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Piraci bez jakichkolwiek szans. Absolutna dominacja K1ck w trzecim dzisiejszym meczu Ultraligi

Deklasacja, dominacja i jakiekolwiek inne słowo na "d" obrazujące różnicę klas dwóch drużyn w bezpośrednim starciu. Tylko takich zwrotów można używać...