STS
fot. AGO ROGUE

AGO ROGUE miażdży PRIDE w ostatnim meczu drugiego tygodnia Ultraligi

Na koniec dnia z Alior Bank Ultraligą lider, AGO ROGUE, bez żadnych problemów pokonał ostatnie w tabeli PRIDE.

AGO ROGUE 1:0 PRIDE
Szygenda
Aatrox
Garp
Maokai
Zanzarah
Trundle
Kanna
Graves
Czekolad
Corki
Proker
Galio
Woolite
Aphelios
itzRenifer
Ezreal
Trymbi
Karma
Meager
Sett

Faworyt mógł być zadowolony, ponieważ AGO ROGUE otrzymało sporo bohaterów, z których na pewno chciało skorzystać w tej partii. Na Summoner’s Rift od samego początku kontrola należała do Pawła ,,Woolite’a” Pruskiego i spółki, chociaż to właśnie doświadczony gracz był pierwszą ofiarą potyczki. To nie przeszkodziło ekipie niebieskiej, która i tak zdominowała czerwoną latarnię ligi.

Z każdą minutą rosła przewaga AGO ROGUE, które nie miało problemów ze zdobywaniem kolejnych wież, a później inhibitorów. Ekipa Konrada ,,itzRenifera” Potępy wytrzymała ledwie dwadzieścia trzy minuty, po czym jej Nexus wybuchł. Woolite i spółka umocnili się tym samym się w tabeli czwartego sezonu Ultraligi, wciąż ciesząc się kompletem zwycięstw.

Po więcej informacji dotyczących Mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie w niej m.in. kompletny harmonogram fazy zasadniczej, aktualną klasyfikację oraz składy wszystkich uczestników.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MonteCristo⁠ zostaje komisarzem Flashpointa i... opowiada o planach związanych z VALORANTEM

Mimo że na ten moment brak informacji na temat drugiego sezonu Flashpointa, to sami organizatorzy nie próżnują. Jak dziś ogłoszono, wybrali oni nowego...