STS
fot. devils.one

Gorąca walka o drugie miejsce. H34T kontra Pompa Team już dziś w Ultralidze

Czas na powrót walki o tytuł mistrza Polski w League of Legends. Dziś wieczorem rozpocznie się trzeci tydzień Ultraligi, a nas czeka kolejna solidna dawka emocji. Choć na szczycie tabeli w dość komfortowej sytuacji jest AGO ROGUE, to za kilka godzin dowiemy się, która drużyna utrzyma się na pozycji wicelidera. A co jeszcze dziś w […]

Czas na powrót walki o tytuł mistrza Polski w League of Legends. Dziś wieczorem rozpocznie się trzeci tydzień Ultraligi, a nas czeka kolejna solidna dawka emocji. Choć na szczycie tabeli w dość komfortowej sytuacji jest AGO ROGUE, to za kilka godzin dowiemy się, która drużyna utrzyma się na pozycji wicelidera. A co jeszcze dziś w menu?

Gentlemen’s Gaming vs K1ck Neosurf
17:30

Na początek wtorkowych zmagań w szranki staną Gentlemen’s Gaming i K1ck Neosurf. Pozycja tej drugiej ekipy w środku tabeli może być nieco zaskakująca, ale należy pamiętać, że Mateusz „Matislaw” Zagórski i kompani mierzyli się już m.in. z AGO ROGUE oraz 7more7 Pompa Teamem. Ich dzisiejszy rywal nie powinien im sprawić aż tylu problemów – Dżentelmeni jak dotąd byli w stanie zwyciężyć jedynie piratesports, z którym obecnie dzielą szóstą lokatę. Dziś (oraz jutro, patrząc na kolejnego rywala) graczom GG chyba pozostanie jedynie napisać „GG”, obserwując eksplozję swojego Nexusa.

Komputronik H34T vs 7more7 Pompa Team
18:30

Mecz dnia, jeśli wręcz nie tygodnia, rozpocznie się dziś około 18:30. To właśnie wtedy na Summoner’s Rifcie pojawią się zawodnicy Komputronik H34T oraz 7more7 Pompa Teamu, którzy zażarcie walczą o drugie miejsce w zestawieniu. O ile obecność tych drugich tak wysoko nie jest raczej specjalnym zaskoczeniem, to H34T jak na razie radzi sobie całkiem nieźle. Duża w tym zasługa midlanera formacji, Marcina „bucu” Świecha, który już nieraz dawał się we znaki rywalom w poprzednich tygodniach, ale jego kompani bez dwóch zdań również zasługują na słowa pochwały. Z pewnością więc ekipa wspierana przez Komputronika zasłużenie jest wysoko w tabeli, ale czy w pojedynku ze składem utalentowanych młodzików uda się zgarnąć kolejne zwycięstwo? Przekonamy się niebawem™.

PRIDE vs Illuminar Gaming
19:30

Po tym ciekawie się zapowiadającym meczu czeka nas, mogłoby się wydawać, znacznie mniej ekscytujące spotkanie, ale niekoniecznie. PRIDE wciąż walczy o swoje pierwsze punkty w tabeli, a dziś Orły w staraniach o przełamanie impasu podejmą Illuminar Gaming. Z pewnością jest to bliższy poziomem rywal niż ci, z którymi musiał się mierzyć zespół Konrada „itzRenifera” Potępy, lecz pozostaje pytanie, czy iHG jest w zasięgu PRIDE. W końcu Wojciech „Tabasko” Kruza i koledzy rozprawili się w niezwykle przekonującym stylu z Pompą, która z kolei wygrała z Orłami. To starcie nie było jednak zupełnie jednostronne, więc jeszcze nie skreślajmy PRIDE – nie mówię, że czeka nas nagły zryw i wylądują w końcu na pierwszym miejscu, ale ich lot w tym sezonie jeszcze się nie zakończył absolutną kraksą.

AGO ROGUE vs piratesports
20:30

Cóż, w ostatnim dzisiejszym meczu faworyt wydaje się być najłatwiejszy do wskazania. Choć w dniu inaugurującym czwartą edycję Ultraligi piratesports sprawiło miły prezent swoim fanom, pokonując PRIDE, to od trzech meczów tak dobrze już nie jest. Fakt faktem Piraci mierzyli się z K1ck Neosurf i Komputronik H34T, ale jeśli nie udało się uszczknąć punktów w tych starciach, to w meczu z AGO ROGUE może być to zdecydowanie za trudnym zadaniem. O sile akademii Rogue może najlepiej świadczyć ich pozycja w tabeli lub fakt, że pokonała ona już K1ck oraz Pompa Team. I mimo że przebieg obu tych meczów był zacięty, to w późniejszej fazie gier lepiej radziło sobie właśnie RGO. W starciu z PRIDE… późniejsza faza nie była nawet potrzebna.


Wszystkie mecze Ultraligi możecie obejrzeć na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00, natomiast pierwszy mecz wystartuje pół godziny później. Po więcej informacji dotyczących czwartego sezonu rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro

Koniec przygody Envy z cs_summit 6 – MICHU i spółka odpadają

Wystarczyły zaledwie dwa mecze, by Team Envy pożegnał się z cs_summit 6. Międzynarodowy skład, który musiał walczyć nie tylko z przeciwnikami, ale rów...