STS
Color
fot. Ultraliga

2. dywizja Ultraligi: Akademia Pompy z pierwszą porażką, ekipa Unknowna na czele tabeli

Za nami drugi tydzień zmagań w ramach drugiej dywizji Alior Bank Ultraligi i śmiało można powiedzieć, że sytuacja w tabeli powoli zaczyna się klarować i jasno wskazywać na to, które ekipy najprawdopodobniej będą bić się o miejsca w play-offach. Ekipy należące do swoistej grupy faworytów drugiego szczebla rozgrywkowego w naszym kraju, czyli akademia Pompy, Team ESCA Gaming oraz soon to be named, nadal okupują najwyższe lokaty w zestawieniu, ale trzeba zaznaczyć, że każda z nich potknęła się już chociaż raz – nawet podopieczni Marka „MenQ” Dziemiana.

Pierwsza porażka Pompa Team Academy przytrafiła się Sebastianowi „Colorowi” Czyżykowi i spółce w spotkaniu z soon to be named. I to z pewnością jest porażka, która znacząco obnażyła słabe strony akademii Pompy, gdyż Marcin „Unknown” I jego kompani bez najmniejszych kłopotów rozgromili swoich rywali. Zawodnicy trenujący pod czujnym okiem MenQ poprawili jednak swoją sytuację w późniejszym starciu, pokonując Gentlemen’s Academy. Z drugiej strony Sebastian „niQ” Robak i reszta w pewnym momencie mogli cieszyć się bilansem 5-0, ale na koniec wczorajszych zmagań musieli uznać wyższość Teamu ESCA Gaming.

Oprócz soon to be named wczoraj trzy potyczki rozegrali także reprezentanci piratesports Academy, jednakże ci z pewnością nie są zadowoleni ze swoich rezultatów. Mateusz „Jaqen” Góral i jego koledzy nie byli w stanie pokonać zarówno ESCA, jak i STBN, a jedyne zwycięstwo wyrwali w pojedynku z mocno zawodzącym H34T Young Flames, które aktualnie okupuje ostatnią lokatę w tabeli z kompletem przegranych. Równie słabo, co H34T zaprezentowało się wczoraj PRIDE Academy, ulegając graczom akademii Gentlemen’s Gaming oraz devils.one.

Poniżej znajdziecie kompletne wyniki drugiego tygodnia 2. dywizji Ultraligi:

22 czerwca
17:00 Pompa Team Academy 0:1 soon to be named BO1
17:00 piratesports Academy 0:1 Team ESCA Gaming BO1
18:00 soon to be named 1:0 piratesports Academy BO1
18:00 PRIDE Academy 0:1 Gentlemen’s Academy BO1
18:00 H34T Young Flames 0:1 devils.one BO1
19:00 devils.one 1:0 PRIDE Academy BO1
19:00 H34T Young Flames 0:1 piratesports Academy BO1
20:00 Gentlemen’s Academy 0:1 Pompa Team Academy BO1
20:00 Team ESCA Gaming 1:0 soon to be named BO1

Szczegółowe informacje na temat drugiej dywizji Ultraligi znajdziecie w naszej relacji:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zapowiedziano drugą edycję Esport Tour PRO, zagrają m.in. Izako Boars i AGO NEST

W maju zorganizowano pierwszą edycję Esport Tour PRO, którą wygrał Actina PACT. Zawody te okazały się na tyle dużym sukcesem, że dziś ich organizator...