STS
fot. Polsat Games

Illuminar z kolejnym zwycięstwem w Ultralidze, PRIDE wciąż bez punktów

Piąte spotkanie PRIDE w czwartym sezonie Alior Bank Ultraligi zakończyło się piątą porażką. Tym razem lepsi okazali się gracze Illuminar Gaming.

Illuminar Gaming 1:0 PRIDE
Melonik
Gangplank
Garp
Volibear
Tabasko
Lee Sin
Kanna
Lee Sin
Warszi
Zoe
Proker
Orianna
Odi11
Aphelios
itzRenifer
Ashe
Czypsy
Tahm Kench
Meager
Thresh

Będące w trudnej sytuacji w tabeli PRIDE zdecydowało się do rywalizacji z iHG podejść z nieco innymi wyborami niż zwykle. Selekcja Thresha i Ashe na dolnej alejce miała zapewnić nieco więcej obrażeń i zaskoczyć rywala, ale to co chwilę Illuminar próbowało atakować. O ile kontrola mapy należała do Wojciecha „Tabasko” Kruzy, tak cele na Rifcie i zabójstwa padały na korzyść PRIDE. Krótki powód do radości zespół przegrywający miał w dwunastej minucie, gdy zgarnął Herolda. W odpowiedzi Orły zabrały drugiego smoka na swoje konto i kontynuowały presję na alejkach.

Jeżeli kibice liczyli na dużą liczbę zabójstw, to musieli obejść się smakiem, ponieważ w dwudziestej minucie na tablicy eliminacji widniał wynik 3:2 dla PRIDE. Środkowy etap rozgrywki musiał rozkręcić nieco tempo i pojawiało się coraz więcej walk drużynowych. Te lepiej wyglądały dla Illuminar, które dzięki przewadze w zdobytych wieżach miało kontrolę nad polem bitwy i dzięki temu wywierało presję na broniącej się stronie. Szymon „Kanna” Kawęcki i spółka dzielnie walczyli, ale sił wystarczyło na trzydzieści pięć minut.

W ostatnim spotkaniu dnia zobaczymy AGO ROGUE i piratesports. Po więcej informacji dotyczących Mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie w niej m.in. kompletny harmonogram fazy zasadniczej, aktualną klasyfikację oraz składy wszystkich uczestników.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

x6tence przejmuje skład Copenhagen Flames

Pojawiające się od kilku dni plotki znalazły swoje potwierdzenie. Skład Counter-Strike'a, który dotychczas związany był z Copenhagen Flames, zmienił s...