STS
fot. fb.com/izaktv

Startuje Twitch Rivals w CoD: Warzone. Izak, PAGO i Urqueeen spośród uczestników

Już dziś rozpocznie się drugi turniej w Call of Duty: Warzone z cyklu Twitch Rivals. Tak jak w przypadku pierwszych zmagań, które odbyły się w marcu tego roku, nie zabraknie w nich polskich streamerów.

Rywalizacja w Twitch Rivals: CoD Warzone Showdown odbędzie się na serwerach publicznych w trybie trzyosobowych składów. Celem każdej z trójek będzie zebranie jak największej liczby punktów podczas czterogodzinnej sesji, z której zaledwie trzy najlepsze rezultaty zostaną zaliczone do ostatecznej klasyfikacji. Łącznie w puli nagród znajdzie się 50 tysięcy dolarów, z których zwycięski zespół zgarnie 6 tysięcy.

CZYTAJ TEŻ:
Powrót battle royale dla czwórek oraz nowy operator już w Call of Duty: Warzone

Na liście uczestników znalazło się miejsce dla trzech w pełni polskich składów. Kapitanem pierwszego z nich będzie Piotr „Miniuwa” Bronszkiewicz, w którym zobaczymy także Mateusza „PAGO” Pągowskiego oraz Katarzynę „Urqueeen” Jajugę. Udział w dzisiejszym turnieju będzie dla ich już drugiem udziałem w Twitch Rivals Warzone, chociaż za pierwszym razem Pągowski był członkiem innej drużyny wraz z Jakubem „Lotharem” Szygulskim. Po raz drugi w rywalizacji zobaczymy także Piotra „izaka” Skowyrskiego oraz Wojciecha „TheMightyWozza” Łozowskiego, których skład uzupełni Mateusz „MOORFEUSZ” Ludwig. Listę Polaków zamyka zespół Tomasza „nitka” Nitki, w którym zobaczymy także Pawła „GrabaGra” Grabowskiego oraz Jacka „Sjerrę” Wachowiaka.

Rywalizacja w Twitch Rivals: COD Warzone Showdown rozpocznie się o godzinie 19:00 polskiego czasu. Mecze będzie można oglądać na kanale Twitch Rivals i na streamach poszczególnych zawodników. Więcej informacji na temat rywalizacji można z kolei znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Damwon w walce o przedłużenie serii, SANDBOX – o pierwszą wygraną. Czas na kolejną rundę LCK

Pierwszy tydzień letniego splitu League of Legends Champions Korea był szczególnie szczęśliwy dla zawodników – i fanów – Damwon Gaming. Heo "ShowMaker...