Jednak nie dziś, ale już niedługo. Wiemy, kiedy rankedy wrócą do VALORANTA

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom tryb turniejowy w VALORANCIE nie wystartował dzisiejszego poranka. A wszystko z powodu błędu, który Riot Games musiało naprawić – i naprawiło, dzięki czemu poznaliśmy nową datę ponownego wprowadzenia rankedów.

Na przeszkodzie stanął problem z odradzaniem się. Mianowicie deweloperzy wykryli, że w rzadkich przypadkach gracz mógł odrodzić się na respie drużyny przeciwnej, co w oczywisty sposób wpływało na cały przebieg spotkania i psuło wrażenia z rozgrywki. Niemniej źródło błędu udało się szybko wykryć, co oznacza, że nic już nie stoi na przeszkodzie, by tryb rankingowy ponownie znalazł się w grze.

Co znaczące, uruchomienie rankedów nie powinno wpłynąć na zwyczajowe granie, bo Riot ogłosiło, iż doda je do gry już jutro, tj. 25 czerwca o godzinie 5:00 nad ranem. Od tego momentu wszyscy gracze będą mogli znowu zyskiwać rangi – warto w tym miejscu przypomnieć, że poziomy wypracowane w czasie zamkniętej bety zostały wyzerowane, toteż będziemy zmuszeni zyskiwać kolejne levele od nowa.

Tagi:
Przeczytaj poprzedni wpis: close
bucu, AVEZ Esport, Ultraliga

PRIDE przegrywa z H34T. Orły wciąż bez zwycięstwa w Ultralidze

Trzeci tydzień Alior Bank Ultraligi zwieńczyło spotkanie Komputronik H34T i PRIDE. Orły bardzo liczyły na swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie, lecz na...

>