STS
fot. OG

OG dwa zwycięstwa od awansu na DreamHack Open Summer 2020

Jedni odpoczywają, inni idą na wybory (mamy nadzieję, że wy też), a jeszcze inni grają kolejne mecze w internetowych rozgrywkach. Dziś na serwerze zamelduje się międzynarodowy skład OG, który znajduje się o krok od udziału w europejskiej dywizji DreamHack Open Summer 2020.

OG vs Elite Esports
12:00 (BO3)

Ekipa Mateusza „mantuu” Wilczewskiego potrzebuje dwóch zwycięstw podczas zamkniętych eliminacji, by zapewnić sobie przepustkę na główną imprezę. Pierwszym rywalem OG będzie Elite Esports, czyli mistrz Włoch, którego mogliśmy oglądać podczas niedawnego ESL European Championship 2020. Wówczas zespół nie zachwycił i odpadł już po pierwszym pojedynku, są więc spore szanse, że dziś będzie podobnie.

Jeżeli mantuu i spółka poradzą sobie z tym rywalem, to o godzinie 15:00 w kolejnej, decydującej rundzie czekać na nich będzie zwycięzca meczu pomiędzy sAw a Syman Gaming. Ci pierwsi nie musieli przebijać się przez otwarte eliminacje, gdyż jako mistrz Półwyspu Iberyjskiego znaleźli się od razu w etapie zamkniętym. Drudzy nie mieli tyle szczęścia, ale nie stanowiło to dla nich problemu, bo i tak przebrnęli przez pierwszy turniej kwalifikacyjny. Niezależnie jednak od tego, na kogo OG trafi, i tak uchodzić będzie za głównego faworyta do końcowego triumfu.

Mecz pomiędzy OG a Elite Esports wraz z rosyjskim komentarzem oglądać będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec przygody drużyny izaka i NEEXA z Epulze Valorant Prodigies

Fordon Boars doznało drugiej porażki podczas Epulze Valorant Prodigies. Tym razem jednak miała ona swoje konsekwencje, bo z jej powodu zespół Piotr "i...