STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Gentlemen’s Gaming pokonuje PRIDE w derbach dołu tabeli w Ultralidze

W drugim dzisiejszym spotkaniu w ramach czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi zajmujące ostatnie miejsce PRIDE zmierzyło się z Gentlemen’s Gaming. Dla tych drużyn ten pojedynek był jednym z najważniejszych w sezonie, bo obie ekipy rozpaczliwie walczą o wejście do fazy play-off, a w takim wyścigu wydarcie punktów bezpośredniemu rywalowi jest niemal bezcenne. PRIDE 0:1 Gentlemen’s […]

W drugim dzisiejszym spotkaniu w ramach czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi zajmujące ostatnie miejsce PRIDE zmierzyło się z Gentlemen’s Gaming. Dla tych drużyn ten pojedynek był jednym z najważniejszych w sezonie, bo obie ekipy rozpaczliwie walczą o wejście do fazy play-off, a w takim wyścigu wydarcie punktów bezpośredniemu rywalowi jest niemal bezcenne.

PRIDE
0:1 Gentlemen’s Gaming
Garp
Sion
LeQu
Gangplank
Kanna
Nidalee
Nocturne Diagu
Nocturne
Proker
Cassiopeia
Chosii
Twisted Fate
itzRenifer
Ezreal
Dambaj
Kai’Sa
Meager
Bard
Blue45ty
Yuumi

Na pierwszą krew przyszło nam poczekać aż 15 minut. Wtedy to po bardzo szarpanej akcji na midzie z życiem pożegnał się Krystian „Diagu” Nypel, ale chwilę później został pomszczony przez Damiana „Dambaja” Bajora. Dzięki temu gra rozpoczęła się na dobre i coraz to nowe eliminacje pojawiały się na tablicy wyników.

Nikt jednak nie zdominował gry wokół obiektów neutralnych. Smoki trafiały raz na konto Gentlemenów, raz wzmacniały PRIDE, a rozstrzygnięcie przyniósł dopiero Baron Nashor. W 32. minucie Orły zdecydowały się na ryzykowną próbę zdobycia fioletowego wzmocnienia, co w dotkliwy sposób wykorzystali Dambaj i spółka. Potrójne zabójstwo w wykonaniu Kai’Sy pozwoliło GG zabić Barona i przełamać dotychczasową niemoc.

Gracze PRIDE próbowali jeszcze rozpaczliwie się bronić, ale Gentlemeni nie dali im szans w ostatniej walce drużynowej i chwilę później mogli cieszyć się ze zwycięstwa, które oznacza dla nich (przynajmniej chwilowe) wyrwanie się ze strefy spadkowej.

Kolejnym dzisiejszym spotkaniem będzie mecz rewelacji sezonu, Komputronik H34T, oraz rozczarowującego ostatnio K1ck Neosurf. Oba zespoły walczą obecnie o awans na pozycję wicelidera, więc spodziewać się możemy szalonego widowiska. Transmisję z tego oraz innych meczów Alior Bank Ultraligi możecie śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu i YouTube. Wszystkie szczegóły dotyczące Mistrzostw Polski znajdziecie poniżej, w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nie ma mocnych na AGO ROGUE! Pompa zmiażdżona w Ultralidze

Czwarty tydzień Alior Bank Ultraligi rozpoczął się w najlepszy możliwy sposób. Nie dość, że rozgrywki zainaugurowały dwa wyśmienite zespoły, AGO ROGUE...