STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Sprout przed szansą na drugi z rzędu triumf w ESEA MDL

Pierwszy dzień lipca nie obfituje może w zbyt wiele interesujących spotkań z udziałem polskich graczy CS:GO. Ale tym razem postawiono po prostu nie na ilość, a na jakość – każdy z meczów, o których wspomnimy poniżej, toczyć się będzie bowiem o mniej lub bardziej znaczącą stawkę. Pojedynkiem dnia możemy bez wątpienia określić finał 34. sezonu […]

Pierwszy dzień lipca nie obfituje może w zbyt wiele interesujących spotkań z udziałem polskich graczy CS:GO. Ale tym razem postawiono po prostu nie na ilość, a na jakość – każdy z meczów, o których wspomnimy poniżej, toczyć się będzie bowiem o mniej lub bardziej znaczącą stawkę.

Pojedynkiem dnia możemy bez wątpienia określić finał 34. sezonu ESEA Mountain Dew League, w którym wystąpi Sprout. Dla podopiecznych niemieckiej organizacji będzie to szansa, by drugi raz z rzędu świętować mistrzowski tytuł drugiego poziomu rozgrywkowego. Tamten sukces pamięta Paweł „dycha” Dycha, który zresztą mocno się do niego przyczynił – inaczej wygląda to w przypadku Michała „snatchiego” Rudzkiego, którego wtedy jeszcze w drużynie nie było. Tak czy inaczej, na ten moment nie jest jeszcze jasne, kto będzie rywalem ekipy dwóch Polaków. O tym przesądzi finał dolnej drabinki, w którym o 17:00 zmierzą się Nemiga Gaming i ALTERNATE aTTaX.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


A co ponadto czeka nas w środę? Już przed godziną 11 do gry przystąpi Actina PACT, który ma ostatnią okazję, by dostać się do play-offów LOOT.BET/CS Season 7. Jacek „MINISE” Jeziak i jego kompani mogli tego dokonać już kilka dni temu, ale wówczas ponieśli porażkę w starciu z Nordavind DNB. Tym razem ich przeciwnikiem będzie bułgarskie FATE Esports, które zaczęło przygodę z zawodami od dwóch przegranych, ale potem pokonało zarówno HellRaisers, jak i SKADE, co oznacza, że dziś może ustrzelić swoistego hat-tricka. Z kolei Tenerife Titans, drużyna Macieja „Luza” Bugaja, rozpocznie walkę w play-offach ESEA Advanced. Stawką jest oczywiście awans do Mountain Dew League, ale najpierw zespół Polaka musi ominąć wszelkie przeszkody, w tym także sAw.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań prezentuje się następująco:

1 lipca
10:55 Actina PACT vs FATE Esports BO3 transmisja
19:00 Tenerife Titans vs sAw BO3 transmisja
20:00 Sprout vs Neimga/aTTaX BO5 transmisja
(Kliknij „vs” wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Vitality czy OG? Fnatic czy BIG? Sprawdź ofertę STS-u na półfinały cs_summit 6

Trzeci turniej eliminacyjny przed ESL One Rio 2020 Major Championship, cs_summit 6, wchodzi w decydującą fazę. Już dziś poznamy dwóch finalistów górne...