STS
fot. Illuminar Gaming oraz ESL/Bart Oerbekke

Illuminar Gaming vs Pompa Team. Rok 2020, sezon czwarty Ultraligi, odsłona druga

Jesteście gotowi? W Alior Bank Ultralidze nadchodzi mocne uderzenie! Spokojnie, bez obaw, nic nam nie grozi, to nie piąta część Epoki Lodowcowej. Już dziś rusza runda rewanżowa Mistrzostw Polski w League of Legends, a zainauguruje ją batalia 7more7 Pompa Teamu z Illuminar Gaming. Kto wyjdzie górą z drugiej tegorocznej odsłony rodzimego klasyku? Moment, moment, to […]

Jesteście gotowi? W Alior Bank Ultralidze nadchodzi mocne uderzenie! Spokojnie, bez obaw, nic nam nie grozi, to nie piąta część Epoki Lodowcowej. Już dziś rusza runda rewanżowa Mistrzostw Polski w League of Legends, a zainauguruje ją batalia 7more7 Pompa Teamu z Illuminar Gaming. Kto wyjdzie górą z drugiej tegorocznej odsłony rodzimego klasyku?

Moment, moment, to już drugie starcie iHG i Pompy po powrocie tej drugiej do Ligi Legend? Ano tak, przecież wspomnieliśmy we wstępie, że nadszedł czas rewanżów. A reprezentanci organizacji Sergiusza „Nitrozyniaka” Górskiego z pewnością mają za co się rewanżować, bo 10 czerwca wyraźnie ulegli swojemu oponentowi. Niemniej pozycja w tabeli na półmetku fazy zasadniczej zmagań przemawia na korzyść właśnie PT, który legitymuje się obecnie nieco lepszym bilansem od Illuminar. Tylko co z tego? Prawdziwą weryfikację siły obu drużyn jak zwykle przyniesie nam potyczka na Summoner’s Rifcie.

Hit kolejki otworzy środową rywalizację, ale wcale nie oznacza to, że po nim będzie nudno. Trwa przecież walka w dolnej części ligowego zestawienia, w której o drugi triumf z rzędu postara się Gentlemen’s Gaming. Na drodze Damiana „Dambaja” Bajora i jego kompanów stanie piratesports, które na przestrzeni sezonu miewało naprawdę dobre momenty, jednak zbyt często nie było w stanie dopiąć swego i dotychczas cieszyło się z jedynie jednego zwycięstwa. Dziś musi nadejść drugie, bo inaczej awans do play-offów może zacząć się oddalać.

Jako trzecia wybrzmi natomiast bitwa AGO ROGUE z Komputronik H34T. Rewelacja czwartej odsłony Ultraligi – bo tak należy określać podopiecznych Bartłomieja „VoVa” Ryla – bez wątpienia ma chrapkę na pokonanie obrońców tytułu, bo skoro wczoraj udało się ograć wicemistrzów European Masters, to czemu i dziś nie spróbować zaskoczyć następnego doświadczonego rywala? Problem tkwi tylko w tym, że akademia Rogue prezentuje się znacznie lepiej od K1ck Neosurf – Paweł „Woolite” Pruski i jego kompani nadal nie pozwolili sobie przecież na żaden błąd i przewodzą stawce!

Środę zwieńczy batalia przywołanego przed momentem K1ck z PRIDE. Reprezentanci portugalskiej organizacji wprawdzie w tym sezonie nie należą do ścisłej czołówki, przynajmniej na razie, ale i tak będą naprawdę wyraźnym faworytem. Orły zawodzą przecież na całej linii i na półmetku fazy ligowej są czerwoną latarnią ligi, nie mając na koncie ani jednego zwycięstwa. Czy to już ostatni dzwonek alarmowy?

1 lipca
17:30 7more7 Pompa Team vs Illuminar Gaming BO1
18:30 Gentlemen’s Gaming vs piratesports BO1
19:30 AGO ROGUE vs Komputronik H34T BO1
20:30 PRIDE vs K1ck Neosurf BO1

Wszystkie mecze będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji oraz internecie na Twitchu i YouTube. Transmisja rozpocznie się już o godzinie 17:00. Po więcej informacji dotyczących tej edycji Mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Transferowa karuzela nad Wisłą – czerwiec 2020

Czerwiec na rodzimej scenie CS:GO minął zaskakująco spokojnie. I to zarówno pod względem wyników, które były standardowo przeciętne, jak i roszad kadr...