fot. Izako Boars

Izako Boars Ladies żegna jedną z zawodniczek oraz trenera

W obozie Izako Boars Ladies doszło do kolejnych w tym roku roszad. Tym razem szeregi podopiecznych organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego opuściła kolejna z zawodniczek, a także szkoleniowiec, który odpowiadał za wyniki kobiecej sekcji od samego jej początku.

Ową zawodniczką jest Wiktoria “Wiki” Bęczkowska – jedna z czterech graczek, które znalazły się w składzie IB Ladies powołanym do życia we wrześniu ubiegłego roku. Wraz z zespołem wystąpiła ona m.in. podczas ESL Sprite Mistrzostw Kobiet 2019 oraz CS:GO 5on5 Women’s Open Spring 2020, wraz z koleżankami zajmując w tych drugich rozgrywkach miejsce tuż za podium. W tym samym czasie rolę trenera drużyny pełnił Sebastian „useless” Szwed, którego przygoda z formacją również dobiegła końca. Na ten moment nie jest jasne, kto i kiedy zapełni powstałe w ten sposób luki.

Naszą damską dywizję CS:GO opuszczają Wiktoria ”Wiki” Bęczkowska oraz Sebastian „useless” Szwed. Dziękujemy za 9 miesięcy reprezentowania barw Izako Boars. Do zobaczenia na serwerze!

Opublikowany przez Izako Boars Środa, 1 lipca 2020

W tej sytuacji skład Izako Boars Ladies prezentuje się następująco:

  • Aleksandra “Olczix” Pawlak
  • Angelika “Angelka” Kozłowska
  • Kamila “firingirl” Kopij
  • Michalina „Młoda” Chudzińska
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gentlemen’s Gaming ogrywa piratesports i stawia ważny krok w kierunku play-offów Ultraligi

Starcie w dolnej części tabeli Alior Bank Ultraligi pomiędzy piratesports i Gentlemen's Gaming zakończyło się zwycięstwem ekipy Damiana „Dambaja” Bajo...