fot. ESL/Adam Łakomy

Haniaa pełnoprawną zawodniczką Izako Boars Ladies

Temat problemów kadrowych w Izako Boars Ladies możemy uznać za nieaktualny. Dziś w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o dołączeniu Hanny „Hani” Pudlis, która zajęła wolne miejsce po Wiktorii “Wiki” Bęczkowskiej.

Była reprezentantka Teamu Baiters od końca kwietnia pozostawała bez drużyny po tym, jak jej ówczesna formacja zdecydowała się zakończyć wspólne granie i rozpocząć poszukiwania nowych pracodawców. Wtedy Hania zapowiadała chęć szybkiego powrotu do rywalizacji i można powiedzieć, że spełniła swój cel, bowiem kilka tygodni później młodą zawodniczkę mogliśmy oglądać w roli rezerwowej w barwach właśnie Izako Boars Ladies. Pudlis wystąpiła w kilku spotkaniach m.in. ESEA Open, a także w ramach ESL Women Open. Teraz Hania wskoczy w normalny rytm funkcjonowania drużyny i czeka ją dużo więcej oficjalnych meczów.

Po dwumiesięcznej przerwie od trenowania teamowego wracam do gry i nie mogę się doczekać nadchodzących wyzwań. Właśnie teraz spełnia się jedno z moich małych marzeń – grać w profesjonalnej drużynie! Dziękuję dziewczyny za taką szansę. Po kilku treningach jestem naładowana pozytywną energią i ogromem motywacji. Czuję, że trochę namieszamy na damskiej scenie. A teraz przed nami intensywne treningi, żeby pokazać się jak najlepiej w nadchodzącym DreamHack’u!

Aktualny skład Izako Boars Ladies:
  • Aleksandra “Olczix” Pawlak
  • Angelika “Angelka” Kozłowska
  • Kamila “firingirl” Kopij
  • Michalina „Młoda” Chudzińska
  • Hanna „Hania” Pudlis

Celem odświeżonego składu Izako Boars Ladies będzie letnia edycja DreamHack Showdown. Europejskie eliminacje zaczynają się już w piątek i będzie to jedyna okazja do wywalczenia awansu. W turnieju głównym oglądać będziemy rywalizację sześciu kobiecych drużyn o pulę nagród wynoszącą 25 tysięcy dolarów. Zawody zaplanowane są na 17-19 lipca, a wśród zaproszonych składów mamy Galaxy Racer Female i Team Originem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wormsy + battle royale? Nadchodzi Worms Rumble

Seria Worms to jedna z legend branży PC. Szczególnie starsi gracze mają zapewne w pamięci krótszy lub dłuższy epizod z grą Teamu17. Turowa rozgrywka p...