STS
fot. YouTube/rechyyy

Skin z CS:GO sprzedany za 100 tysięcy dolarów!

O tym, że skórki do broni w Counter-Strike’u potrafią być naprawdę drogie, mogliśmy przekonać się niejednokrotnie. Za te najrzadsze pasjonaci potrafili płacić naprawdę ogromne sumy, ale 100 tysięcy dolarów za element graficzny, który w żaden sposób nie wpływa na nasze osiągi? Dlaczego nie! Jak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował użytkownik ohnePixel, który sam siebie określa […]

O tym, że skórki do broni w Counter-Strike’u potrafią być naprawdę drogie, mogliśmy przekonać się niejednokrotnie. Za te najrzadsze pasjonaci potrafili płacić naprawdę ogromne sumy, ale 100 tysięcy dolarów za element graficzny, który w żaden sposób nie wpływa na nasze osiągi? Dlaczego nie!

Jak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował użytkownik ohnePixel, który sam siebie określa mianem „CS:GO Economist”, do ciekawej transakcji doszło na rynku chińskim. Mianowicie jeden z tamtejszych kolekcjonerów zdecydował się wyłożyć wspomniane we wstępie 100 tysięcy dolarów na zakup skina Howl do M4A4 w wersji ze StatTrak. Skórka ta, mająca status kontrabandy, sama w sobie jest niezwykle droga z uwagi na swoją unikalność, ale ten szczególny egzemplarz posiada także pochodzącą z EMS One Katowice 2014 naklejkę iBUYPOWER, która również jest unikatem.


Warto w tym miejscu zaznaczyć, że sprzedaż odbyła się z pominięciem rynku Steam. Wszystko dlatego, że Valve nałożyło na swoją platformę górny limit cen, które nie mogą przekraczać 1,8 tysiąca dolarów – osiągnięcie takiej kwoty było więc możliwe tylko na zewnątrz.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tego przegapić nie możesz: Pompa zagra dziś z H34T w Ultralidze

Dziś wtorek, a to oznacza, że przed nami kolejne emocje związane z czwartym sezonem Alior Bank Ultraligi. Późnym popołudniem ruszy piąty tydzień zmaga...